GWIAZDY

Szokujące zachowanie Edyty Górniak. Zobacz JAK potraktowała Dodę!

W dniach 26-28 maja 2023 trwa Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie. Koncerty poprzedziła konferencja prasowa i tam doszło do zaskakującej sytuacji z udziałem Edyty Górniak i Dody.

Podczas konferencji Dorota Rabczewska zajęła najlepsze miejsce – siedziała bowiem pomiędzy Edwardem Miszczakiem a Niną Terentiew. Nie wiadomo jednak, czy została tam zaproszona, czy też sama sobie je wybrała.

Tymczasem w sieci pojawiły się dwa nagrania, na których widać zachowanie Edyty Górniak. Zobacz, jak potraktowała Dodę!

 

https://www.instagram.com/dodaqueen/

 

Przypomnijmy, że Rabczewska nie tylko współpracuje z Polsatem jeśli chodzi o wydarzenia muzyczne, ale też stała się bohaterką reality show „Doda. 12 kroków do miłości”. Program cieszył się dużą popularnością i jesienią 2023 r. Dodę zobaczymy w kolejnym telewizyjnym formacie.

 

Edycie Górniak najprawdopodobniej nie spodobało się „gwiazdorzenie” Dody. I tak gdy gwiazda witała się z obecnymi podając im rękę, ostentacyjnie pominęła Rabczewską.

 

https://www.instagram.com/party.pl/

 

Natomiast już w trakcie konferencji, gdy Doda zachwycała się się, że siedzi w „doborowym towarzystwie”, Górniak prezentowała skwaszoną minę.

 

Mina Górniak bezcenna ???????????? dorosła kobieta , a zachowuje się jak dziecko

 

Ta mina Edytki ???? lepsza niż memy ze śmiesznymi kotkami ????????????

 

Uuuuu, ktoś Ci chyba zazdrości miejscowki ????

– komentowali internauci.

 

Inni zauważali, że Górniak przywitała się tylko z Edwardem Miszczakiem, Niną Terentiew i Marylą Rodowicz. Więc przy przywitaniu pominęła nie tylko Dodę, ale i innych młodszych artystów. Natomiast jeśli chodzi o nagranie z samej konferencji, to mina artystki jest bezdyskusyjna.

 

Obydwa nagrania poniżej.

 

>>>„Taniec z Gwiazdami” znika z Polsatu? „Jestem zwolennikiem szanowania formatów” – zapewnia Miszczak.