CELEBRYCI

Edyta Pazura zdradziła, że Cezary to prawdziwy OGIER. Zobacz zdjęcie!

Edyta Pazura na swoim profilu co kilka dni zamieszcza wpis pod tytułem „Z pamiętnika matki. Dzień …”.

Także wczoraj na profilu Edytki pojawił się taki wpis i dotyczył różnych świąt, dni:

 

Codziennie jest „jakiś” dzień, ale nie byle jaki dzień bo może to być święto: buta, włosów, pizzy, popcornu ( serio, sprawdziłam i jest 19 stycznia) palących fajkę czy Dzień bez Łapówki (obchodzony 23.02) chyba nie lubiany przez polityków 🙃
Dzięki tym wszystkim akcjom kreatywni menadżerowie mogą swobodnie działać w obszarze Społecznej Odpowiedzialności Biznesu swoich pracodawców i dzięki różnym „fajnym” akcjom ogarniać swój wizerunek. (bystre, ale stare jak świat).

 

Pomijające jednak Społeczną Odpowiedzialność Biznesu, Edyta Pazura ustanowiła Święto Kobyłki i Ogiera. Święto, świętem, ale sam dopisek dotyczący Czarka jest bardzo znaczący. Wynika z niego, że Cezary Pazura to prawdziwy ogier!

Ja więc dzisiaj ogłaszam Święto Kobyłki i Ogiera z zastrzeżeniem, że ogier należy do mnie 😉

a jak macie chęć to w związku z tym wpłacajcie datki na wybrane kobyłki- tak po prostu. Mogą to tez być psie lub kocie kobyłki. Będzie mi super miło.

 

Poniżej zatem zdjęcie Kobyłki i Ogiera:)

 

Polecamy: Kasia Cichopek czyta książkę. Internauci patrzą tylko na jej biust!

 

Cezary Pazura z kobyłką – https://www.instagram.com/edyta_pazura/

 

View this post on Instagram

Z pamiętnika matki. Dzień 28 „Jest taki dzień” Codziennie jest „jakiś” dzień, ale nie byle jaki dzień bo może to być święto: buta, włosów, pizzy, popcornu ( serio, sprawdziłam i jest 19 stycznia) palących fajkę czy Dzień bez Łapówki (obchodzony 23.02) chyba nie lubiany przez polityków 🙃 Dzięki tym wszystkim akcjom kreatywni menadżerowie mogą swobodnie działać w obszarze Społecznej Odpowiedzialności Biznesu swoich pracodawców i dzięki różnym „fajnym” akcjom ogarniać swój wizerunek. (bystre, ale stare jak świat) Ja więc dzisiaj ogłaszam Święto Kobyłki i Ogiera z zastrzeżeniem, że ogier należy do mnie 😉 a jak macie chęć to w związku z tym wpłacajcie datki na wybrane kobyłki- tak po prostu. Mogą to tez być psie lub kocie kobyłki. Będzie mi super miło. #dzienbezdnia #mozetezbycdzienfotografiianalogowej

A post shared by ✨𝐄𝐝𝐲𝐭𝐚 𝐏𝐚𝐳𝐮𝐫𝐚-𝐉𝐮𝐬𝐭𝐊𝐞𝐞𝐩𝐋𝐢𝐯𝐢𝐧𝐠 (@edyta_pazura) on