CELEBRYCI

Ewelina Martyniuk wydała oświadczenie na temat rozwodu z Danielem. Ale klasa!

Ewelina Golczyńska i Daniel Martyniuk ślub wzięli dwa lata temu. W lutym 2019 urodziła się ich córka Laura.

Małżeństwo nie trwało długo i niedawno orzeczono rozwód. Daniel już wcześniej zachowywał się w kontrowersyjny sposób, teraz pojawiły się komentarze w kierunku Eweliny. I on i mama Danuta zarzucali, że dziewczyna „złapała” Daniela na dziecko lub, że chciała ślubu bo była ze wsi.

Sama Ewelina do tej pory nie komentowała sprawy. Teraz jednak wydała oświadczenie, które zamieściła na facebooku.

 

Szanowni Państwo,
bardzo dziękuję za liczne słowa wsparcia, które otrzymuję każdego dnia. Chciałabym prosić jednak o uszanowanie prywatności mojej CAŁEJ RODZINY. – pisze Ewelina.

 

Podkreśla też, że tak jak do tej pory, nie zamierza komentować różnych publikacji, a także odpowiadać na słowa Daniela:

 

Nie będę udzielać wywiadów, odnosić się do publikacji prasowych, komentować ich, a tym bardziej oceniać postępowania mojego byłego męża Daniela Martyniuka i jego bliskich.

 

Ewelina Golczyńska Martyniuk dała jednak wyraźnie do zrozumienia, że nie pozwoli też na obrażanie siebie i swojej rodziny. Jest gotowa podjąć odpowiednie kroki prawne.

 

Każdy ma własne sumienie i żyje według wartości, które uważa za słuszne. Należy jednak pamiętać, że wolność słowa ma swoje granice nie tylko etyczne, ale również prawne. Będę zawsze dbać i walczyć o dobre imię i spokój mojej rodziny w cywilizowany sposób, wykorzystując wszelkie dostępne możliwości prawne.

 

Trzeba przyznać, że Ewelina pokazała klasę swoim podejściem do sprawy.

 

Zobacz też: Kasia Cichopek czyta książkę. Internauci patrzą tylko na jej biust!

 

 

fot. https://www.facebook.com/abcslubu/