GWIAZDY

Emilia Komarnicka o porażce w TzG. Coś w niej pękło!

Emilia Komarnicka zabrała głos po porażce w „Tańcu z Gwiazdami”. Aktorka pisze o wystawieniu się na bardzo szeroką krytykę ludzi oraz o tym, że „coś” w niej pękło.

Co takiego? > Zobacz TUTAJ

https://www.instagram.com/emiliakomarnicka_/