GWIAZDY

Fani pocieszają Dodę w jej smutku. „Widać że cierpi”

W ostatnim czasie Doda była pełna energii i wyglądała na szczęśliwą.

Każdy jej występ był sukcesem i zbierała za nie mnóstwo komplementów. Jednak kilka dni temu gwiazda dosłownie „zgasła”, a na ostatnim instastories zalała się łzami.

Co się stało?

 

https://www.instagram.com/dodaqueen/

 

Obecnie Dorota Rabczewska przebywa na wakacjach z przyjaciółką. Gdy były przed hotelem z oddali obserwowały oświadczyny mężczyzny, który siedział z ukochaną przy stoliku w restauracji. Widząc tak szczególną sytuację, piosenkarka zalała się łzami. Dlaczego tak bardzo poruszyła ją ta scena?

 

Doda, Dariusz Pachut – rozstanie?

 

Otóż pojawiły się spekulacje, że Doda zerwała ze swoim partnerem – Dariuszem Pachut. Kila dni temu napisała:

 

Po drugiej stronie chmur zawsze jest czyste niebo

 

Teraz zaś zamieściła swoje zdjęcie, na którym wygląda bardzo smutno. Internauci nie tylko pocieszali swoją idolkę, ale i dawali jej cenne rady:

 

Popraw koronę i jazda dalej

 

Jeśli jest tak jak to wygląda, to kompletnie nie jestem w stanie tego zrozumieć. Taki cudny wspólny flow, tyle pozytywnej energii między Wami i tak nagle…W życiu nigdy nie układa się wszystko idealnie, bo życie nie jest idealne, ale zawsze, o ile jest miłość w związku można i da się znaleźć rozwiązanie. Trzeba jednak potrafić pójść czasami na kompromis, czasami wybaczyć… życie.

 

Dajcie jej spokój widać że cierpi wysylam dużo miłości ❤️ trzeba zastanawiać się gdzue leży problem i zdać sobie sprawę z popełnianych błędów i pracować nad sobą też mi się sypaly wszystkie związki dopiero jak zapytalam faceta który się że mną rozstał ” co Tobie nie odpowiadało we mnie w naszym związku ” i jak mi szczerze powiedział to się poryczalam i zaczęłam nad tym pracować było tego dużo i dopiero po tym przepracowaniu tych błędów udało mi się zbudować zdrowy piękny związek ale praca nad sobą!

 

Jak sądzicie, czy jest szansa na zejście się Dody i Dariusza?

 

Miała się „topić we własnej krwi”! KTO groził Roksanie Węgiel?