ZDROWIE&URODA

Jakub Rzeźniczak w szpitalu. To stało się już CZWARTY raz!

36-letni Jakub Rzeźniczak to piłkarz, obrońca w Wiśle Płock. W ostatnim czasie o mężczyźnie było głośno z powodu tragicznej śmierci jego oraz Magdaleny Stępień synka – Oliwiera.

Piłkarz z Magdą Stępień związany był około roku, a rozstał się z nią tuż przed porodem. Powodem zerwania było to, że Jakub Rzeźniczak miał już nową kobietę – Paulinę Nowicką. Tym samym Magdalena została samotną matką. Później, gdy okazało się, że Oliwier ma raka, to ona zajmowała się chłopcem i jego leczeniem.

Niestety Oliwier zmarł w lipcu 2022 r. i w czasie, gdy matka chłopca pogrążyła się w żałobie, ojciec prezentował swoje szczęście z nową partnerką.

Teraz sam Jakub Rzeźniczak trafił do szpitala.

 

https://www.instagram.com/jakubrzezniczak25/

 

Na profilu piłkarza pojawiło się zdjęcie z sali szpitalnej. Widzimy na nim Jakuba leżącego na szpitalnym łóżku. Mężczyzna ma sporych rozmiarów opatrunek na nosie.

Jak się okazuje, to już czwarty raz Rzeźniczak trafił do szpitala z taką samą kontuzją, a chodzi o złamanie nosa.

 

Jak to mówią sport to zdrowie 🫣 W ostatniej rundzie już po raz czwarty w swoim życiu doznałem złamania nosa podczas boiskowych zmagań. Przerwa w rozgrywkach to doskonały moment by wyprostować co zostało skrzywione

– napisał.

 

Tak więc złamanie, piłkarz wykorzystał do zrobienia operacji nosa. Na razie jednak nie wiadomo z jakim efektem, bo wszystko zasłania opatrunek.

 

>>>Zapytała Magdę Stępień o Jakuba Rzeźniczaka. Odpowiedź nie pozostawia złudzeń!