GWIAZDY

Joanna Jabłczyńska o swojej miłości! „coraz bardziej zakochuję się”

Joanna Jabłczyńska (36 l.) ponoć kilka lat temu wyszła za mąż za kolegę z kancelarii prawniczej. Mimo to wydaje się, że aktorka prowadzi życie w pojedynkę. taki przynajmniej wniosek można wysnuć z jej relacji w social mediach.

Ostatnio jednak Joanna Jabłczyńska pokazała się z przystojnym mężczyzną, którego nazywa „Patysiem” [zobacz tutaj]. A dziś powiedziała o swojej wielkiej miłości.

 

https://www.instagram.com/joannajablczynska/

 

W czasie pandemii wielu z nas doceniło uroki posiadania domu na wsi, działki czy choćby ogródka przed domem. Podobnie Jabłczyńska, która prawdopodobnie w tamtym czasie zakupiła dom. Jest to niewielkie gospodarstwo, gdzie ma na przykład kurnik czy własny warzywniak.

Teraz aktorka nawiązała do egzotycznych wyjazdów i przyznała, że coraz bardziej zakochuje się we… własnym domu:

 

Jedyne słuszne wakacje na bali 🌾🤪 każdego dnia coraz bardziej zakochuję się w swoim Domu 🏡 odkrywając co chwila nie tylko wyjątkowe miejsca, ale przede wszystkim wyjątkowych ludzi 💕mijałam Justynę i Andrzeja na wielu okolicznych wydarzeniach, a dopiero dziś udało nam się umówić na spotkanie. Okazało się, że mieszkamy od siebie w odległości ok. 3 km 🙃 Justyna miała mi zrobić zdjęcia, ale prawie połowę zaplanowanego czasu spędziliśmy na rozmowie 🙈 turbo szybką sesję udało się wykonać, a oto pierwsze jej efekty 📸 witam Was w moim Domu 🌾

– napisała.

 

I pokazała serię zdjęć z pola i na bali. Fotografie są urocze i bije z nich spokój godny pozazdroszczenia w naszych czasach…

 

https://www.instagram.com/joannajablczynska/