GWIAZDY

Jabłczyńska z „Patysiem” na weselu. Złapała nawet bukiet Panny Młodej!

Joanna Jabłczyńska to gwiazda, która bardzo chroni swoją prywatność.

Ponoć kilka lat temu aktorka wzięła ślub i jak podaje Plejada:

 

1 kwietnia 2017 roku Joanna Jabłczyńska „po kryjomu” wzięła ślub. Aktorka poślubiła kolegę z kancelarii prawniczej. Wszystko było utrzymane w największej tajemnicy, nawet zdjęcia ślubne pary młodej wywoływane były w Wielkiej Brytanii*

 

Trudno jednak znaleźć zdjęcia Joanny z mężem, a osoby śledzące jej instagram mogą odnieść wrażenie, że Jabłczyńska jest singielką.

 

https://www.instagram.com/joannajablczynska/

 

W ten weekend jednak aktorka nie była sama. Spędziła bowiem uroczy weekend na weselu w nadmorskim Rzucewie.

 

Joanna Jabłczyńska zamieściła kilka wpisów z tego wydarzenia. Opublikowała też zdjęcia z przystojnym, wysokim mężczyzną i napisała:

 

Mój osobisty Agent 007 💕

 

fot. screen https://www.instagram.com/joannajablczynska/

 

W drugim wpisie poinformowała, że nie tylko świetnie się bawiła na weselu, ale też udało jej się złapać bukiet Panny Młodej:

 

Taka (!) impreza 🥳 zostaję do środy 🥳 No i trochę się to wszystko wymknęło spod kontroli ➡️ Panna Młoda wręcz wręczyła mi ten bukiet 💐🙈 No i Patyś stanął na wysokości zadania 🤵🏻No i wyszła taka sytuacja 🤷🏻‍♀️👰🏻‍♀️

 

fot. screen https://www.instagram.com/joannajablczynska/

 

Kim jest wspomniany Patyś? Przystojniak ze zdjęć to Patryk Wolski, manager i doradca wizerunkowy osób publicznych. Prawdopodobnie więc, znajomość Joanny i Patryka ma charakter służbowy. Widać jednak, że bardzo dobrze spędzili ze sobą czas na weselu.

 

fot. screen https://www.instagram.com/joannajablczynska/

 

 

*cyt. plejada