GWIAZDY

Joanna Koroniewska pokazała córki. Miała ważny powód!

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor mają dwie córeczki – Janinę i Helenę.

Córki tylko z rzadka pojawiają się na profilach rodziców, bo Joanna i Maciej staraj się chronić wizerunek swoich dzieci. Teraz jednak Joanna Koroniewska pokazała zdjęcie, na którym Janka (ur. 2009) trzyma malutką Helenkę (ur. 2018). Aktorka napisała:

 

Na pierwszym zdjęciu moje DWA NAJWIĘKSZE SKARBY! Moja osobista droga do tego szczęścia była naprawdę kręta, może kiedyś nabiorę siły i odwagi żeby Wam o tym powiedzieć, ale każdy dzień z moimi dwoma cudami uważam za najważniejszy w całym moim życiu. ??

 

Dlaczego jednak to teraz Joanna zamieściła takie zdjęcie?

 

Janina i Helena Dowbor – https://www.instagram.com/joannakoroniewska/

 

Otóż w ostatnich tygodniach Koroniewska, a także inne gwiazdy były zaangażowane w zbiórkę 6 milionów złotych dla małej Tosi (zobacz TUTAJ). Na szczęście udało się zebrać potrzebną kwotę, teraz jednak do aktorki wpłynęła kolejna prośba o wsparcie:

 

Nie ukrywam, że psychicznie wyczerpała mnie ostatnia zbiórka… Tak bardzo się bałam, ale pojawiło się tyle wielkich serc… Napisała do mnie @katarzynazielinska z prośbą o wsparcie @power_for_hanna … Weszłam na profil i znowu się popłakałam. ??? (…)
Wiem, że wciąż Was o coś proszę, ale ja też nie mogę przejść obojętnie wobec takiej tragedii i choroby kolejnego maleństwa… Zostało do zebrania 2,4 ale 6,2 już zebrano!! A WAS I NAS JEST TUTAJ TYYYLE!!! ?????

 

Hania Łączkowska ma 18 miesięcy i cierpi na rdzeniowy zanik mięśni. Jak piszą rodzice dziewczynki:

 

Gdybyśmy o chorobie dowiedzieli się tuż po narodzinach, moglibyśmy zareagować i zdusić jej rozwój w zarodku. W tym momencie jednak nie mamy czasu na gdybanie… Musimy działać, zaangażować wszystkich znanych i nieznanych, którzy mogą pomóc nam uzbierać środki na koszmarnie drogie leczenie w USA. Innowacyjna terapia genowa kosztuje ponad 9 milionów złotych. Środki potrzebne są jak najszybciej, bo warunkiem przystąpienia do leczenia jest rozpoczęcie go przed ukończeniem drugiego roku życia.

 

Prosimy o wsparcie, choćby niewielką kwotą. Zbiórka prowadzone jest na stronie >>> SIEPOMAGA.PL