GWIAZDY

Joanna Opozda cała we łzach. Zobacz, co się stało!

W sierpniu 2021 r. Joanna Opozda wzięła ślub z Antkiem Królikowskim.

Zaraz po uroczystości pojawiły się spekulacje, że aktorka jest w ciąży. Joanna Opozda zaprzeczyła tym informacjom [zobacz tutaj] i nie było powodu, by jej nie wierzyć. Prawda jednak okazała się zupełnie inna.

 

https://www.instagram.com/asiaopozda/

 

To tata aktorki – Dariusz Opozda – ujawnił prywatną wiadomość, jaką wysłał do niego Antek Królikowski. To tam mąż Joanny pisał o tym, że spodziewa się ona dziecka i że będzie to chłopiec [zobacz tutaj].

 

Teraz Joanna Opozda opublikowała instastory, na którym jest cała we łzach. Co takiego się stało?

 

Otóż ciężarna aktorka, która już nie ukrywa swojego stanu, kupiła pierwszą książeczkę dla swojego syna. Książeczka nosi tytuł „Pewnego dnia, niedźwiadku” i jak czytamy w opisie wydawcy:

 

Mały niedźwiadek chce być dokładnie taki jak jego mama. Niedźwiedzica wyjaśnia dziecku, że pewnego dnia tak się stanie i podaje przykład, że miś urośnie tak jak małe drzewko staje się dużym drzewem. Do tego czasu jednak mają jeszcze mnóstwo czasu, wspomnień i wspólnych historii do napisania.

 

I właśnie lektura tej książeczki wywołała wielkie wzruszenie u przyszłej mamy. Sama Joanna Opozda zastanawia się, czy to hormony tak działają?

 

https://www.instagram.com/asiaopozda/

 

https://www.instagram.com/asiaopozda/