GWIAZDY

Opozda zareagowała na zeznania Antka, jednak zaraz usunęła post. Co w nim napisała?

Joanna Opozda zareagowała na zeznania Antka Królikowskiego dotyczące zdarzenia z 18 lutego 2023 r. gdy aktor prowadził samochód będąc pod wpływem środków odurzających.

Tuż po tym wydarzeniu Antek Królikowski opublikował oświadczenie, w którym twierdził, że obecność substancji o nazwie THC w jego organizmie to efekt zażywania leczniczej marihuany. Śledczy jednak po szczegółowych badaniach doszli do innego wniosku i postawiono aktorowi zarzut jazdy autem pod wpływem środków odurzających.

Komentując tę sytuację, aktor upublicznił własne zeznania. Jeden z fragmentów jest szokujący.

 

https://www.instagram.com/asiaopozda/

 

Zapłacił 45 tysięcy złotych

 

Królikowski twierdzi, że Joanna Opozda była przeciwna zażywaniu przez niego leczniczej marihuany.

 

W trosce o ratowanie małżeństwa z matką mojego dziecka, podpisałem nawet oświadczenie, że za każdorazowe wykrycie THC w moim organizmie zapłacę 15.000 zł. co też trzykrotnie uczyniłem.

– stwierdził [więcej tutaj]

 

Jednak zastanawiające jest to, czy Opozda faktycznie sprzeciwiałaby się leczeniu zaleconemu przez lekarza. Czy też może nie chodziło o leczniczą marihuanę?

 

Opozda zareagowała na zeznania Antka

 

Aktorka zareagowała na zeznania Antka Królikowskiego i opublikowała mocny wpis na instasory. Szybko go usunęła, jednak treść została zabezpieczona.

Co Opozda napisała w swoim oświadczeniu? Skierowane było ono do jej (jeszcze) męża, a aktorka odniosła się w nim nie tylko do kwestii ich relacji, nie płacenia przez aktora alimentów, ale też do sprawy narkotyków:

 

…upubliczniasz, w jaki sposób starałam się walczyć z twoim nałogiem, że robiłam ci testy i ty już dobrze wiesz, że nie chodziło o testy na marihuanę… To już jest inna sprawa (…)

 

nie obchodzisz mnie ani Ty ani Twoje „medyczne” skręty. Jak wiesz, wszystkie sprawy przekazałam prawnikom. Niech sąd zdecyduje, co dalej. A Ty, skoro nie pomagasz, nie utrudniaj nam życia. (…)

 

…proszę, nie mieszaj mnie więcej w każdą sytuację, która Ci się „przytrafia” i za którą Ty sam ponosisz odpowiedzialność*

 

Z treści wpisów można się tylko domyślić, że Joanna ma sporą wiedzę na temat „leczenia” Antka. Jak na razie jeszcze nie powiedziała jednak wszystkiego.

 

>>>Ivan Komarenko złożył Polkom życzenia. „Życzeń twoich nie przyjmuję” – odpowiada internautka.

 

*cyt. za pudelek