GWIAZDY

Magdalena Schejbal odsłoniła biust. Miała ważny powód! (FOTO)

Magdalena Schejbal (ur. 1980) popularność zyskała dzięki serialom „Kryminalni”, „Szpilki na Giewoncie”, „Blondynka” oraz „Na dobre i na złe”.

Aktorka ma bardzo charakterystyczną urodę. Jest szczupła i ma też pociągłą twarz, jednak uwagę zwraca spory nos i duże usta. Tym razem jednak Magdalena Schejbal postanowiła wyeksponować intymną część ciała, czyli biust.

 

Piersi zasłoniła połówkami małego jabłka, więc na zdjęciu sporo odsłoniła. Jednak cel fotografii miał być edukacyjny. Chodziło o przypadający 15 października Europejski Dzień Walki z Rakiem Piersi.

 

Podobno…; „jabłko z wieczora, unikniesz doktora”…
a ja mówię; ” badaj cycki”!!! – napisała Schejbal.

 

Swoim postem aktorka chciała zachęcić do profilaktyki raka piersi i badań, które pozwalają na wykrycie nowotworu w początkowym stadium.

 

Magdalena Schejbal topless – https://www.instagram.com/magdaschejbal/

 

Pod zdjęciem Magdaleny Schejbal pojawiły się komplementy dotyczące biustu i kilka wpisów w temacie badań. Jednak najwięcej było komentarzy negujących sens publikowania zdjęcia nagich piersi w kontekście profilaktyki. Część wpisów była bardzo nieprzyjemna i zupełnie nie na miejscu:

 

Cycki badać ale może też niech psycholog cię zbada bo to też potrzebne jest rak pierw mózg atakuje a później cycki zacznij od badania mózgu

 

No to je badaj a nie pokazuj

 

A później kobiety mają pretensje że ktoś je podrywa…. 😇🤣

 

Jak sądzicie, czy odsłaniając biust aktorka naprawdę promowała Europejski Dzień Walki z Rakiem Piersi?

 

Zobacz też: Joanna Moro rozdrażniła fanów: „Czekamy na zdjęcie brudnego kibla, niepościelonego wyra i…”