GWIAZDY

Kasia Glinka jest oburzona! „WSZYSTKO dosłownie WSZYSTKO musimy robić z tym pie***onym u****em !!!!!!😤”

Katarzyna Glinka największą popularność zyskała dzięki roli Kasi Górka w filmie „Barwy Szczęścia”.

Prywatnie aktorka jest w związku z z Jarosławem Bienieckim i ma z nim syna o imieniu Leo. Chłopczyk urodził się w maju 2020 r. Kasia Glinka jest też mamą urodzonego w 2012 r. Filipa z małżeństwa z Przemysławem Gołdon.

Katarzyna jest więc i popularną aktorką i kobietą, która „późno” (bo mając 43 lata) urodziła drugie dziecko. Z pewnością dostała więc wiele „dobrych rad” oaz wiele słów krytyki. W związku z tym Glinka poruszyła ważny temat jakim jest ocenianie, zwróciła uwagę na to, że robią to przede wszystkim kobiety:

 

Zostawił ją – bo na pewno ona była beznadziejna, Ależ słabo w tych doczepionych rzęsach wygląda, W tym wieku z brzuchem ciążowym się tak obnosić???? Egoistka nie karmi bo silikony ma, ja karmiłam do drugiego roku!! Ależ ma parcie na szkło🤨 dlaczego dziecka nie pokazuje ??? A jak pokazuje- to po co ten lans ? I tak w nieskończoność… – pisze rozżalona Kasia.

 

Katarzyna Glinka mówi też, że spotyka się z zupełnie nierealnymi oczekiwaniami:

 

powszechne przekonanie, że mamy żyć, zachowywać się, myśleć, ubierać, rodzić dzieci ale tylko naturalnie, wychowywać siedząc w domu z dzieckiem do czasu aż pójdzie do przedszkola, karmić TYLKO piersią, założyć przykładną rodzinę, ZAWSZE być skromnym, być celebrytą ale przypadkiem nie gwiazdorzyć, robić operacje plastyczne ale nie przesadzić, WSZYSTKO dosłownie WSZYSTKO musimy robić z tym pieprzonym umiarem !!!!!!😤

 

Aktorka złożyła też deklarację, że będzie żyła po swojemu:

 

Wiecie ja wiele razy w życiu ulegałam tej presji. Dzisiaj NIE MA TAKIEJ OPCJI💪🏻 . Żyję tak jak lubię i na swoich zasadach🤘🤘😀 nikt hejtem nie jest w stanie spowodować,ze źle się poczuję w swojej skórze.

 

Jak sądzicie, kto jej tak dopiekł?

 

Zobacz też: Julia Wieniawa popłakała się w Tańcu z Gwiazdami: „Mam dosyć, po prostu dosyć!”

 

View this post on Instagram

TEGO TEMATU NIE ODPUSZCZĘ🤯 niech mi to ktoś wytłumaczy dlaczego w Polsce występuje, jak nigdzie na świecie – a przynajmniej nigdzie nie spotkałam się z tym zjawiskiem na taką skalę😡 powszechne przekonanie, że mamy żyć, zachowywać się, myśleć, ubierać, rodzić dzieci ale tylko naturalnie, wychowywać siedząc w domu z dzieckiem do czasu aż pójdzie do przedszkola, karmić TYLKO piersią, założyć przykładną rodzinę, ZAWSZE być skromnym, być celebrytą ale przypadkiem nie gwiazdorzyć, robić operacje plastyczne ale nie przesadzić, WSZYSTKO dosłownie WSZYSTKO musimy robić z tym pieprzonym umiarem !!!!!!😤 i wiecie co, najczesni te krytykę,a często wręcz hejt uprawiają KOBIETY!!! Zostawił ją – bo na pewno ona była beznadziejna, Ależ słabo w tych doczepionych rzęsach wygląda, W tym wieku z brzuchem ciążowym się tak obnosić???? Egoistka nie karmi bo silikony ma, ja karmiłam do drugiego roku!! Ależ ma parcie na szkło🤨 dlaczego dziecka nie pokazuje ??? A jak pokazuje- to po co ten lans ? I tak w nieskończoność… przeczytałam kiedyś,ze dziewczynki są wychowywane właśnie w takim duchu- bądź skromna, nie wyskakuj przed szereg, bądź miła i o zgrozo GRZECZNA🥺 jako dorosłe kobiety to właśnie MY najbardziej krytykujemy każde odstępstwo od tego co dostałyśmy w domach. Często właśnie same nigdy nie pozwoliłyśmy sobie na BYCIE SOBĄ. i tak bardzo razi nas kiedy ktoś inny żyje wg własnych zasad. Przykre to, bo to powoduje,ze jesteśmy niejako „uwięzione” we własnych głowach nie pozwalając sobie na wiele zachowań żeby być poprawną. Mam kilka koleżanek, które wyjechały z Polski. Wszystkie mówią, ze się uwolniły od bycia zależną od tego co powidzą inni…. Wiecie ja wiele razy w życiu ulegałam tej presji. Dzisiaj NIE MA TAKIEJ OPCJI💪🏻 . Żyję tak jak lubię i na swoich zasadach🤘🤘😀 nikt hejtem nie jest w stanie spowodować,ze źle się poczuję w swojej skórze. Ale zastanawiam się ile młodych osób wpada w te pułapkę. Zamiast sięgać wysoko i realizować marzenia nie wyjdą ze skorupy z lęku przed krytyką… szkoda. Bo życie ma się jedno!!! czy warto przeżyć je tak jakby chcieli tego inni????? ZDECYDOWANIE NIE🙌🙌🙌 do tego gorąco zachęcam!!!!! ściskam wszystkich😀😀😀😀 #nohashtag

A post shared by Katarzyna Glinka (@katarzynaglinka) on