GWIAZDY

Agnieszka Włodarczyk rzuca aktorstwo. Ma teraz nową, zupełnie inną pracę!

Jeszcze w czerwcu 2021 roku, Agnieszka Włodarczyk przyznała, że nigdy nie chciała mieć dzieci i że nie jest typem macierzyńskim.

Wówczas Agnieszka Włodarczyk przyznała:

 

Nigdy nie należałam do osób, które zaglądają do wózków i podniecają się ich „zawartością”, nie zaczepiałam matek z maluszkami w celu odbycia rozmowy , a na wizję spędzenia paru godzin w samolocie obok płaczącego dziecka robiło mi się słabo. [więcej tutaj]

 

https://www.instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial/

 

Jednak jej postawa  dosyć szybko się zmieniła. Z chwilą narodzenia syna Milana – w lipcu 2021 r., aktorka skoncentrowała się na opiece nad maluszkiem, a jej instagram został dominowany przez tematy parentingowe.

 

Teraz Agnieszka Włodarczyk przyznała, że nie wyobraża sobie powrotu do aktorstwa:

 

Owszem, zdarzyło mi się wziąć udział w programie, czy zaśpiewać na letniej trasie Dwójki, ale to była chwila bez małego. Byłam blisko, a Tatuś zajmował się w tym czasie synkiem:)
Natomiast, żeby pojechać w trasę ze spektaklem? Hmm- nie ma mowy. Jedyna opcja to zabieranie go ze sobą, ale czy tego chcę? Czy muszę? Nie!

 

Czym zatem teraz będzie zajmować się Agnieszka Włodarczyk? Otóż osoba, która w czerwcu zarzekała się się, że nigdy wcześniej nie chciała mieć dziecka, teraz została instamatką i influencerką!

 

Ten post powinien mieć tytuł „Jak zostałam influencerką” (…)

Pracuję z domu, pracuję obok niego i wiecie co?
Póki co, nie chcę inaczej😜
Zostałam infuencerką czy się to komuś podoba czy nie:)

– przyznała młoda mama.

 

Internautki w pełni poparły Agnieszkę i zachęcają ją do pozostania z małym i cieszenia się wychowywaniem dziecka.

 

>>>Padły pierwsze słowa. Zgadnij, co powiedział Falco Amadeus Wiśniewski?! [VIDEO]