CELEBRYCI

Była partnerka Tomasza Karolaka zachęca: „Możecie się już trochę wyluzować i zdjąć maseczki.”

Violetta Kołakowska była partnerką Tomasza Karolaka w latach 2006–2017. Ma z nim córkę Lenę (ur. 2007) i syna Leona (ur. 2013).

Viola Kołakowska znana jest ze swoich zdecydowanych opinii, za co spotyka ją od jednych uznanie, a ze strony innych – ostra krytyka. Kilka dni temu modelka i aktorka porównała koronawirusa i rządowe wytyczne do obozu Auschwitz (Zobacz TUTAJ).

Teraz Viola kontynuuje wątek Covid-19. W kolejnej wypowiedzi na swoim instasotry ujawniła ciekawe informacje. Jak twierdzi rozmawiała ze znanym politykiem:

 

Coś wam powiem, nie używając nazwisk. Jeden z najważniejszych polityków w tym kraju w rozmowie prywatnej powiedział jasno i wprost, że nie ma żadnej pandemii. Gdyby polski rząd nie stosował się do wytycznych, które zostały mu z góry narzucone, gdyby nie stosował się do wytycznych rządu światowego, mielibyśmy tutaj już Białoruś albo Syrię. Byłaby wojna.

 

Kołakowska zachęciła też rodaków do tego, by nie przejmowali się rządowymi wytycznymi:

 

Możecie się już trochę wyluzować i zdjąć maseczki. Nie wiem, czy zauważyliście, ale niektórzy politycy podczas wystąpień, kiedy pokazują się publicznie, to widzicie ich bez maseczek, po prostu ich nie zakładają. Zróbcie to samo.

 

Jak sądzicie, czy Viola ma rację, a pandemia to ściema?

 

>>>Ania Wendzikowska reklamuje krem pod oczy. Coś jednak poszło nie tak!

 

cyt. za natemat.pl