GWIAZDY

Katarzyna Dowbor rozpływa się ze szczęścia. Nowy członek rodziny!

Katarzyna Dowbor (62 l.) to niezastąpiona gospodyni programu „Nasz Nowy Dom”, który prowadzi od 2013 roku.

Dzięki prowadzeniu tego formatu Katarzyna Dowbor dała się poznać, jako nieco szorstka, choć w głębi serca bardzo ciepła kobieta. W programie, gdzie nagrywa serię odcinków „pod rząd” jest to szczególnie trudne, by nadal zachować serdeczne podejście do uczestników, którzy żyją w dramatycznych warunkach.

 

Jeśli chodzi o życie prywatne dziennikarki to ma ona za sobą aż trzy małżeństwa, obecnie jednak nie pozostaje w żadnym związku. Ze małżeństwa z Piotrem Dowborem ma syna, Macieja Dowbora (ur. 1978), a ze związku z Jerzym Baczyńskim – córkę Marię (ur. 1999).

 

https://www.instagram.com/katarzyna_dowbor_official/

 

Obecnie więc najbliższą rodzinę prowadzącej „Nasz nowy dom” stanowią córka, syn, synowa i wnuczki – Janina i Helena oraz… zwierzęta! Katarzyna Dowbor posiada kilka koni i psów oraz kota. Odejście każdego pupila to jak strata członka rodziny, o czym pisze dziennikarka.

 

Po śmierci pieska – Pepusia – pani Katarzyna powitała nowego członka rodziny:

 

Mój kolega Irek, znakomity zawodnik w dyscyplinie powożenia, gdy dowiedział się o śmierci Pepka, który 17 lat temu przyjechał do nas z jego stajni w Jagodnem, zadzwonił i powiedział, że musi być kontynuacja i podarował nam tego cudownego malucha! ❤️

 

Szczeniaczek uszczęśliwił Katarzynę Dowbor. Nie ma jednak zgodności co do imienia pieska –  będzie się nazywał Rudzik lub Zenek.

 

nowy członek rodziny – https://www.instagram.com/katarzyna_dowbor_official/