GWIAZDY

Kazadi wystąpi w słynnym teatrze, ale… DLACZEGO to „słodko-gorzki moment”?!

W 2020 roku Patricia Kazadi przerwała swoją karierę. Powodem miała być depresja, ale jak się później okazało aktorka, wokalistka i prezenterka, choruje także na endometriozę.

Po dłuższej przerwie gwiazda powoli wraca do pracy – nagrywa piosenki, od czasu do czasu występuje, a teraz dołączyła do obsady nowego spektaklu.

Dlaczego jednak premiera jej nie cieszy i ma być słodko-gorzka?

 

https://www.instagram.com/kazadi_official/

 

Patricia Kazadi już od maja 2023 r. brała udział w próbach do spektaklu „Razem czy Osobno” w znanym warszawskim Teatrze Capitol.

Obsada przedstawienia jest zacna, bo obok Kazadi, wystąpi między innymi Anna Czartoryska Niemczycka, Katarzyna Pakosińska czy Kaja Paschalska.

 

 

Kochani,
Już jutro zagramy dla Was po raz pierwszy spektakl „Razem czy osobno” w reżyserii śp. Krzysztofa Jaślara. ???? jest to słodko-gorzki moment… gdyż to spotkanie miało być przepięknym zwieńczeniem półrocznych, wspólnych, wielogodzinnych prób, zaangażowania i ciężkiej pracy obsady jak i naszego ukochanego reżysera.

– napisała Patricia.

 

I tym samym wyjaśniła przedziwny i bardzo smutny zbieg okoliczności. Otóż spektakl reżyserował Krzysztof Jaślar, który zmarł 7 listopada 2023 r. a więc na trzy dni(!) przed premierą przedstawienia (10.11.2023).

 

Jednak podczas ostatniego spotkania z aktorkami w Teatrze Capitol, pan Krzysztof miał do nich pewną prośbę. I tę prośbę Kazadi zamierza spełnić:

 

Podczas naszej ostatniej rozmowy poprosił nas abyśmy bawiły się, bo scena to zabawa – i tak też obiecałyśmy zrobić – na te półtorej godziny przeniesiemy Was drodzy Widzowie w świat śmiechu, muzyki, tańca i zdrowego dystansu. ????

– zachęcała.