CELEBRYCI

Ksiądz pochwalił się na Tik Toku: „w kibelku już Święta”! [VIDEO]

Ksiądz Piotr Jarosiewicz to duchowny, który prowadzi prężny profil na Tik Toku. Większość treści, jakie publikuje, dotyczy spraw wiary i religii.

Pojawiają się tu filmiki, w których ksiądz zachęca na przykład do wyjazdu na spotkanie Taize. W innych odpowiada na pytania zadane przez internautów.

Duchowny ma też spore poczucie humoru i jeden z jego filmików zrobił prawdziwą furorę. Chodzi o świąteczny nastrój w kibelku!

 

screen – https://www.tiktok.com/@ks.piotrjarosiewicz/video/7298691718285626657

 

Nagranie ma tytuł „U nas w kibelku już Święta” i na filmiku Ks. Piotr Jarosiewicz pochwalił się świątecznym mydłem w płynie, jakie zakupił do swojej parafii.

 

Butelka ma nie tylko świąteczną etykietę – z Mikołajem i choinką – oraz świąteczny zapach. Dodatkowo w pompce zamontowano głośniczek i jest to tzw. grające mydło. W przypadku tego kosmetyku, gra ono znaną angielską piosenkę świąteczną pt. „Deck the Halls”.

 

Fani księdza uznali, że takie grające mydło to świetny wynalazek. Dzięki niemu będzie wiadomo, czy ktoś mył ręce po skorzystaniu z toalety.

 

Dobra, ale gdzie to kupię ? będzie kontrola całej rodziny kto myje ręce po wyjściu z toalety

 

Chyba kupię mężowi.  Będę słyszała czy i jak często myje ręce po wizycie w łazience.
Pozdrawiam Księdza.

 

Moja mama ma 45 lat i też kupuje takie rzeczy

 

Dla osób, które chciałyby kupić takie mydełko podpowiadamy, że jest to mydło marki SENCE. Dostępne było w Rossmanie oraz w Biedronce.

 

Nagranie „U nas w kibelku już Święta” poniżej.

 

 

 

@ks.piotrjarosiewicz

♬ dźwięk oryginalny – Ks. Piotr Jarosiewicz