GWIAZDY

Mikołaj Roznerski zakochany? „Nie wiem jak Wam to powiedzieć …” – napisał.

Mikołaj Roznerski (40 l.) w latach 2018-2021 tworzył związek z Adrianą Kalską. Gdy obwieścili swoje rozstanie, fani aktorskiej pary byli w szoku.

Wierzyli, że Adriana i Mikołaj, którzy razem grali w „M jak Miłość”, wkrótce się pogodzą. Jednak mijały miesiące, a w końcu lata – i nic takiego się nie stało.

Teraz aktor zamieścił znaczący wpis.

 

https://www.instagram.com/mroznerski/?hl=pl

 

Po rozstaniu Adriana Kalska skoncentrowała się na pracy, sporo też podróżuje. Z kolei u Roznerskiego wyraźnie widać było nostalgię. Choć nie narzekał na brak zleceń i niemal co chwilę pojawiał się w nowej produkcji, to publikował też różne cytaty i „złote myśli”.

 

Mikołaj Roznerski – partnerka?

Jednak w najnowszym poście zamieścił zdjęcie z kobietą. Sfotografowana jest od tyłu, widać więc tylko jej plecy i włosy.

 

Nie wiem jak Wam to powiedzieć …????

– napisał Roznerski.

 

Aktor już nie raz wkręcał swoich fanów, publikując zdjęcia z planów filmowych z różnymi kobietami. Tym samym obserwatorzy Mikołaja nie raz sądzili, że 40-latek chwali się nowym związkiem.

Tym razem jednak nie wiadomo, kim jest kobieta ze zdjęcia. Co więcej, zamieszczając tę samą fotografię na stories, Roznerski dodał do niej piosenkę z repertuaru Donny Lewis „I Love You Always Forever”. Czyżby więc faktycznie obwieszczał swoją nową miłość?

Małgorzata Walczak wróciła do Filipa Chajzera? Zaskakujące video!

 

 

https://www.instagram.com/mroznerski/?hl=pl