BIZNES&POLITYKA

Krzysztof Skiba drwi z oszczędzania energii! „do tego pół litra Finlandii”

Krzysztof Skiba z zespołu Big Cyc swój instagram zamienił w pole do publikowania różnych komentarzy politycznych czy wręcz mini felietonów.

Tym razem Krzysztof Skiba „na tapetę” wziął kryzys energetyczny i pomysły na oszczędzanie energii.

 

Muzyk napisał, że Minister klimatu Anna Moskwa zaleca:

 

…więcej chodzić, a mniej jeździć samochodem. Należy mniej korzystać z energii elektrycznej. Gasić światło, gdzie się da.

 

Dodał też, że Marek Suski sądzi, że:

 

…braki opału i energii na zimę, zaowocują wzrostem dzietności Polaków. Bo przecież po ciemku i w zimnie, ludzie lgną do siebie, a seks jest naturalnym sposobem ogrzania organizmu.

 

Skiba zauważył, że od czasu pandemii furorę robi morsowanie. Teraz hartowanie się, będzie sportem narodowym i to uprawianym w naszych domach.

 

https://www.facebook.com/krzysztof.skiba.37

 

Przypomniał też, że w Finlandii są luksusowe domy czy hotele typu igloo. Krzysztof Skiba uważa, że to właśnie jest przyszłość naszego kraju. Dodatkowo Polacy będą rozgrzewać się procentowymi trunkami:

 

Teraz dzięki polityce PiS takich luksusów zakosztuje cała Polska. Tej zimy wszyscy będziemy mieli lodowe hotele u siebie w chacie. A do tego pół litra Finlandii z Żabki i mamy wielki świat.

– podsumował.

 

Śmiech śmiechem, ale podobnie jak pandemia zweryfikowała wiele naszych zwyczajów, podobnie może być z kryzysem energetycznym. Jak będzie, przekonamy się tej zimy!