GWIAZDY

Pilne! Krzysztof Ibisz wydał oświadczenie w spawie dziecka!

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska w sierpniu 2021 r. wzięli ślub, a na początku czerwca 2022 r. poinformowali, że spodziewają się dziecka.

W kolejnych miesiącach Krzysztof Ibisz i jego żona relacjonowali przygotowania do porodu, które u nich przebiegały bardzo spokojnie. Jak się jednak okazało, maluszek na świat przyszedł na kilka dni przed planowanym terminem i dziś pojawiła się informacja o tym, że Joanna Ibisz już urodziła.

 

Na instagramowych profilach nie pojawiło się żadne potwierdzenie tych wieści. Tymczasem młody tata jak co tydzień pojawił się na planie „Tańca z Gwiazdami”, gdzie jest prowadzącym i tam wygłosił oświadczenie.

 

screen – https://www.instagram.com/izabelajanachowska/

 

Stało się to przed nagraniami, na próbie generalnej. Ibisz został obdarowany różnymi prezentami i maskotkami. Wtedy też zabrał głos:

 

Bardzo Wam dziękuję, dziecko, rodzice czują się dobrze…

 

To dopiero początek naszego rozwoju.

 

Tak więc prezenter potwierdził, że Joanna urodziła oraz że ona i maluszek czują się dobrze. Na razie jednak nie ujawnił płci dziecka, ani jego imienia.

 

Później na profilu Krzysztofa Ibisza pojawił się wpis:

 

Dziękujemy razem z Asią❤️ i naszym szczęściem?? za cudowną niespodziankę od @polsatofficial & @tanieczgwiazdami & Polsat Talenty☀️. Super być częścią tak wspaniałych zespołów ? Wkrótce na naszych profilach oficjalne info?@drjoanna_lifestylemedicine @joibisz ❤️

 

Czekamy zatem 🙂