BIZNES&POLITYKA

Ksiądz prof. Tadeusz Guz nawołuje do łamania rządowych obostrzeń! (VIDEO)

Tadeusz Guz to ksiądz oraz profesor nauk humanistycznych i nauczyciel akademicki Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Ksiądz prof. Tadeusz Guz znany jest ze swoich kontrowersyjnych poglądów dotyczących koronawirusa. Na przykład dokładnie rok temu twierdził, że podczas mszy nie można się zarazić poprzez przyjęcie komunii:

 

Pan Bóg żadnych wirusów nie rozprzestrzenia. Bo jest święty i jego bytowość jest święta. (…) A zatem żadne udzielanie komunii świętej do ust nie zagraża ani jednemu Polakowi roznoszeniem jakichkolwiek wirusów, bo to jest akt święty, w ramach mszy świętej, która jest świętym aktem. A zatem nie jest miejscem, przestrzenią i czasem rozprzestrzeniania wirusów, tylko przychodzenia Pana Boga.*

 

https://www.facebook.com/marcin.rola.5

 

Na nagraniu udostępnionym przez Marcina Rola z telewizji wRealu24.pl ksiądz prof. Tadeusz Guz nawołuje do tego, by ludzie normalnie żyli i pracowali:

 

Zakazami kompletnie się nie przejmujcie. Róbcie to, do czego Bóg Was powołał. A jak Was zapytają jakieś służby, dlaczego pracujecie skoro jest zakaz, to powiedzcie: bo my pracujemy dla Boga a nie dla diabła, jak wy.

 

Trzeba od razu kochani się powołać i użyć najmocniejszego argumentu. My jesteśmy na ziemi po to, by wolę bożą pełnić. Jak wy pełnicie wolę diabła, to pełnijcie. To pogrążycie siebie w piekle i państwo polskie w piekle diabelskim. A my chcemy Polski niebiańskiej, bożej.

 

Dlatego naszym zadaniem jest pełnić wolę bożą, a nie zamykać domy, kościoły, firmy! Co to za absurd?! Istny doabeł przechadza się bez ograniczeń na ziemi polskiej. Trzeba się temu sprzeciwić. Ale nigdy kochani nie obrażając nikogo jako człowieka.

– apeluje ksiądz.

 

Tymczasem Rząd wprowadził dziś nowe obostrzenia >>> Koronawirus – nowe zasady od 27 marca!

Zobacz też: Myślisz o wyjeździe z Polski? Oto ranking najszczęśliwszych krajów świata!

 

 

*cyt. wikipedia