CELEBRYCI

Kuba Wojewódzki dogadał Małgorzacie Rozenek. Przyganiał kocioł garnkowi?

Znany ze swojej zgryźliwości Kuba Wojewódzki, tym razem dogadał koleżance ze stacji.

Jak głosi plotka Małgorzata Rozenek i Kuba Wojewódzki nie darzą się sympatią, co sięga czasów programu Azja Ekspres, gdy Wojewódzki stanął w obronie Renaty Kaczoruk.

 

https://www.instagram.com/kuba_wojewodzki_official/

 

Dziś rano celebryta wystąpił w programie „Dzień Dobry TVN”. Wypowiedział się między innymi na temat prowadzącej program „Projekt Lady”:

 

Dla mnie Małgosia Rozenek nie jest najlepiej ubraną Polką, tylko najśmieszniej ubraną Polką, która jest zrozpaczona i zamienia swoje życie w „Truman Show”, bo sprzedaje wszystko, łącznie z prywatnością swoich dzieci.

 

Sporo jest prawdy w słowach Wojewódzkiego. Internautki już wiele razy zwracały uwagę Małgorzacie. Krytykowały ją za brak konsekwencji w kwestii reklamowych produktów czy też właśnie „sprzedawanie prywatności”.

 

Trzeba jednak przyznać, że i u Kuby Wojewódzkiego niemal każdy wpis jest postem reklamowym. Pikanterii dodaje fakt, że celebryta zdradził kiedyś iż za jeden post promocyjny dostaje 50 tysięcy złotych. Różnica jest taka, że nie pokazuje dzieci, bo ich nie ma. Chętnie za to prezentuje pupy i inne części ciała swoich partnerek lub modelek.

 

Można zatem powiedzieć, że krytyka Wojewódzkiego, to nic innego, jak zachowanie w myśl powiedzenia „przyganiał kocioł garnkowi”.

 

>>>Opole: Kasia Moś wystąpiła w szokującej kreacji. Bali się, że wypadnie jej biust!