CELEBRYCI

Oburzające zachowanie Korwin-Piotrowskiej: „jesteś głupim ciulem i debilem” (VIDEO)

Karolina Korwin-Piotrowska (51 l.) to dziennikarka, która bez żadnych oporów wyraża swoje zdanie i wygłasza oceny.

Przez ostre, często złośliwe wypowiedzi, zraziła do siebie wiele osób. Gdy więc niedawno Karolina Korwin-Piotrowska wydała książkę pt. „Wszyscy Wiedzieli” – o mobbingu w szkołach filmowych – wywołało to spore zdziwienie.

I tak chociażby Katarzyna Dowbor czy Monika Janowska były oburzone tym, że osoba która sama niszczyła wiele osób, teraz jawi się jako obrończyni.

 

Tymczasem Karolina Korwin-Piotrowska ze swoją książką w dłoni, pojawiła się w show Kuby Wojewódzkiego.

 

https://www.instagram.com/kuba_wojewodzki_official/

 

Program, który wyemitowany zostanie w następny wtorek miał jednak nieoczekiwany przebieg. Kuba Wojewódzki na swoim profilu udostępnił jego krótki fragment, a nagranie podpisał:

 

Program we wtorek będzie trochę krótszy… ??

 

Na filmiku widzimy Korwin-Piotrowską mówiącą:

 

Przyszłam tutaj po 18 latach i widzę, że zrobiłam bardzo duży błąd, za który mogę tylko siebie przeprosić. Niestety, nic się nie zmieniłeś. Nadal jesteś głupim ciulem i debilem, 60-letnim, i nawet twoje ojcostwo tego nie zmieni

– nawiązała do informacji o tym, że Wojewódzki zostanie ojcem [czytaj tutaj].

 

Zszokowany gospodarz programu protestuje:

 

Ale przecież…

 

Sama zawsze mówisz, że nie boisz się pytań!

 

Tymczasem Karolina Korwin-Piotrowska ostentacyjnie opuszcza studio.

 

Kuba Wojewódzki nie podał kontekstu tego zdarzenia, więc do czasu emisji programu, nie wiadomo, czy nie przekroczył jakichś granic.

 

Patrząc jednak na to krótkie nagranie, zachowanie Korwin-Piotrowskiej wydaje się być oburzające. Bez względu na to czy lubi się Kubę Wojewódzkiego czy też nie, to sam spokój z jakim dziennikarka wygłasza obraźliwe słowa w jego kierunku, jest szokujący.

 

Co więcej na swoim instastory Karolina Korwin-Piotrowska z dumą udostępnia screeny postów osób, które gratulują jej „odwagi” i tego, że w końcu zdecydowała się powiedzieć „prawdę”.

 

Odwaga, odwagą, prawda, prawdą, ale chyba pani Karolinie zabrakło jednak kultury…