BIZNES&POLITYKA

Katarzyna Dowbor uderza w Korwin-Piotrowską: „obrzydliwe lansowanie się na krzywdzie innych”!

Na co dzień Katarzyna Dowbor zachowuje się w sposób stateczny i nie angażuje się w konflikty czy burzliwą wymianę zdań. Teraz jednak nie wytrzymała i zabrała głos w sprawie działalności dziennikarki Karoliny Korwin-Piotrowskiej.

Zaczęło się od wpisu Anny Paligi wiosną 2021 r. Kobieta ujawniła w nim, że w szkole aktorskiej stosowany był mobbing. Potwierdziła to Joanna Koroniewska i Weronika Rosati [tutaj].

Karolina Korwin-Piotrowska przeprowadziła cykl wywiadów z aktorkami i aktorami i wydała książkę pt. „Wszyscy Wiedzieli”. Promując tę publikację udzieliła wywiadu dla Wysokich Obcasów. Po tej publikacji do dziennikarki zgłosiły się także inne mobbingowane osoby.

 

Po wywiadzie dla „WO” spędziła [Korwin Piotrowska- przyp. red.] weekend na spotkaniach z osobami pracującymi w mediach. – W ciągu godzin rozmów usłyszałam tyle o mobbingu w branży, w tym dwie historie o gwałcie, że szczęka mi opadła – mówi Pauli Szewczyk Karolina Korwin Piotrowska.

– czytamy na profilu Wysokich Obcasów.

 

W odpowiedzi na ten post, komentarz zamieściła Katarzyna Dowbor.

 

instagram.com/katarzyna_dowbor_official/; instagram.com/wysokieobcasy.pl/

 

Zarzuciła Korwin-Piotrowskiej hipokryzję, ponieważ teraz dziennikarka staje w obronie pokrzywdzonych. Sama jednak znana jest z ciętego języka i często krzywdzących opinii:

Pani Karolino!
Czytam te wszystkie wywiady z Panią i zachwyt nad Pani odwagą i jest mi bardzo smutno.
Szkoda , że tak szybko zapomniała Pani jak w programie „Magiel towarzyski” niszczyła Pani ludzi ,Kasię Skrzynecką, Piotra Gąsowskiego , mnie i wiele innych osób. Razem z Panem którego nazwiska już nie pamiętam wyśmiewaliście teksty z kolorowych gazet których bohaterami my byliśmy. Często teksty wymyślone przez redakcje nie autoryzowane o czym Pani doskonale wiedziała.

 

Katarzyna Dowbor pamięta, że Korwin-Piotrowska wyśmiała ją publicznie:

 

Nie zapomnę jak na antenie pytała Pani „ a kto to jest Katarzyna Dowbor , co ona takiego osiągnęła w dziennikarstwie? Dla mnie nic”
Zabolało! Nigdy nie przeprosiła Pani, ale ma Pani czelność oceniać postępowanie innych?

 

Dlatego teraz uważa, że dziennikarka jest hipokrytką:

Dla mnie to co Pani teraz robi to obrzydliwe lansowanie się na krzywdzie innych.
Ja Pani wybaczyłam , ale nie zapomniałam!!!!

– zakończyła gospodyni programu „Nasz Nowy Dom”.

 

Internauci zgodzili się z Katarzyną Dowbor. Pod postem wiele osób pisało, że Karolina Korwin-Piotrowska znana jest z ubliżania i poniżania innych. Tym samym dziwi, że nagle stała się obrończynią.