CELEBRYCI

Chciała zapłacić, by TE zdjęcia nie trafiły do sieci! Wstrząsająca historia Maffashion!

Maffashion czyli Julia Kuczyńska (33 l.) to blogerka modowa, celebrytka i aktorka. W rozmowie z Katarzyną Burzyńską-Sychowicz ujawniła zaskakujące informacje.

Na początku 2020 roku Maffashion zaszła w ciążę, jednak fakt ten chciała ukryć. Blogerka choruje na niedoczynność tarczycy i obawiała się o to, czy ciążę uda się utrzymać. Nie chciała więc „zapeszać”:

 

Pierwsze miesiące to był okres obawy, czy tę ciążę donoszę. To było ciężkie. U lekarza bywałam kilka razy w miesiącu. Co chwilę sprawdzałam hormony – choruję na niedoczynność tarczycy. Dodajmy do tego początek pandemii i niewiedzę, jak będzie wyglądać dostępność lekarzy… Było dużo stresu.

 

Gdy wszystko się uspokoiło Julia Kuczyńska powiedziała swojej mamie oraz przyjaciołom, że ona i Sebastianem Fabijański będą mieli dziecko. Nadal jednak dalsi znajomi ani media nie wiedzieli o błogosławionym stanie blogerki.

 

Julia z Bastianem; luty 2021 – https://www.instagram.com/maffashion_official/

 

Jej przede wszystkim zależało na zachowaniu prywatności i spokoju. Tymczasem paparazzi przyłapali ją jak wychodzi z kliniki zajmującej się trudnymi ciążami. Zadzwonili do Sebastiana, by uzyskać potwierdzenie, że Maffashion jest w ciąży.

To wtedy Julia i jej partner chcieli zapłacić za to, by zdjęcia nie zostały opublikowane w mediach:

 

Stwierdziliśmy, że potwierdzimy temu portalowi mój stan, ale nie chcemy, żeby publikowali zdjęcia, żeby cokolwiek pisali, bo moja ciąża była trudna, nie mogłam się stresować. Sebastian dopytywał, czy możemy zapłacić za to, żeby te zdjęcia nigdzie się nie pojawiły; byliśmy w stanie to zrobić. Odpowiedziano nam, że to nie jest kwestia pieniędzy, że „szefowa każe”, że i tak je opublikują. Popłakałam się i powiedziałam, że – jeśli będzie taka sytuacja, że cokolwiek się stanie ze względu na stres (…) Jeżeli cokolwiek się stanie, to będzie ich wina.

 

Na szczęście jednak Bastian Jan urodził się zdrowy, a na świat przyszedł 10 września 2020 r. Teraz Julia Kuczyńska deklaruje, że chciałaby mieć trójkę dzieci.

Cały wywiad na babybyann.com.

 

Zobacz też: Cierpiąca Doda! „Ból jak zerwane mięso ze skórą”!