GWIAZDY

Znaczący gest Macieja Dowbora. Zobacz co zrobił dla Joanny Koroniewskiej!

Maciej Dowbor razem z żoną Joanną Koroniewską lubią żartować ze sobą za pośrednictwem instagrama.

Mieliśmy okazję oglądać różne zabawne scenki z udziałem tej pary. Na przykład wtedy gdy Joanna weszła na zjeżdżalnię dla dzieci, a później pojawił się żenujący problem (zobacz tutaj).

 

Teraz jednak sprawa jest poważniejsza. Zarówno Maciej Dowbor jak i Joanna Koroniewska poparli Strajk Kobiet. Co prawda Joasia stwierdziła, że nie podoba jej się agresja i atakowanie kościołów, jednak co do zasady jest zwolenniczką „wyboru”. Podobnie Maciej napisał na swoim profilu:

 

Wiemy jakie to uczucie stracić dziecko, wiemy jakie to uczucie walczyć o dzieci i wiemy jaki potworny strach towarzyszy rodzicom, którzy nie wiedzą czy ich nienarodzone dziecko na pewno będzie zdrowe. Nigdy nie chcielibyśmy być postawieni w sytuacji wyboru aborcyjnego – ale świadomość, że jest takie wyjście, być może najgorsze, być może skrajne, ale jest – powinno być przywilejem wszystkich rodzin.

 

Maciej i Joanna – https://www.instagram.com/maciej_dowbor/

 

Dzisiaj Maciek Dowbor wykonał znaczący gest w kierunku Joanny, który ma być wyrazem szacunku i poparcia dla kobiet.

 

Są też faceci, którzy szanują kobiety i je wspierają. Dlatego dziś z respektu dla mojej żony i innych Pań zmieniam nazwę swojego profilu – od teraz zapraszam na profil Maciej Dowbor Koroniewski ✌️✌️✌️⚡️ – napisał prezenter.

 

Cóż… Maciej Dowbor Koroniewski – to brzmi dumnie!

 

>>>„Bella Ciao” w polskiej wersji jako protest song Strajku Kobiet. Zobacz!

 

Cały wpis tutaj.

zmienione nazwisko Maćka – https://www.instagram.com/maciej_dowbor/