CELEBRYCI

Maciej Kurzajewski poszedł do klasztoru?! Co na to Kasia Cichopek?

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski swój związek potwierdzili jesienią 2022 roku. Od tej pory para jest bacznie obserwowana przez grono fanów oraz media.

Były mąż Katarzyny – czyli Marcin Hakiel – w jednym z wywiadów zapewniał, że w związku jego byłej żony wcale nie jest tak „różowo”, jak to pokazuje. Tym samym para wciąż jest na „świeczniku”, a fani sprawdzają, czy Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski razem spędzają czas.

I właśnie teraz na ich profilach pojawiły się informacje o wyjazdach. Kurzajewski udał się do klasztoru, a Cichopek w zgoła innym kierunku!

 

https://www.instagram.com/maciejkurzajewski/

 

Maciej Kurzajewski poinformował o swojej podróży do Kulm w Austrii. Jak można się domyślać chodzi o jego pracę w TVP i relacjonowanie mistrzostw świata w lotach narciarskich, które odbędą się właśnie tam w dniach 25-28 stycznia 2024 r.

Dziennikarz jednak napisał, że spędzi tydzień w klasztorze i pokazał zdjęcia budynku. Raczej jednak nie zamierza zostać mnichem, a raczej Kurzajewski będzie nocował w barkowym klasztorze, który został zaadaptowany na obiekt noclegowy. Najprawdopodobniej chodzi o JUFA Hotel Pyhrn-Priel.

 

https://www.instagram.com/maciejkurzajewski/

 

https://www.instagram.com/maciejkurzajewski/

 

https://www.instagram.com/maciejkurzajewski/

 

A co w tym czasie robi Kasia Cichopek? Otóż przebywa na egzotycznym wyjeździe. Jak wynika z jej relacji, aktorka i prezenterka razem z dziećmi ferie spędza w a którymś z ciepłych krajów, bo pochwaliła się, że jest u niej 27 stopni na plusie.

Piotr Gąsowski zapomniał już o swoim HONORZE? „Hajs się musi zgadzać”

 

https://www.instagram.com/katarzynacichopek/?hl=pl