GWIAZDY

Piotr Gąsowski zapomniał już o swoim HONORZE? „Hajs się musi zgadzać”

Po tym jak Katarzyna Skrzynecka została zwolniona z programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, w styczniu 2023 r. z udziału w show zrezygnował także Piotr Gąsowski.

Aktorka była zachwycona lojalnością kolegi i pisała wtedy:

 

Nigdy nie oczekiwałabym od kogokokwiek tak bohaterskiego gestu Honoru…!! (…)

 

Ty jednak zdecydowałeś się na tak ekstremalny gest solidarności jako Artysta i jako Przyjaciel ❤❤❤❤❤ Mało kto miewa w dzisiejszych czasach taką odwagę

[więcej tutaj]

 

 

Piotr Gąsowski – jurorem TTBZ

Najwyraźniej jednak honor poszedł w kąt, bo na profilu programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” pojawiła się informacja o powrocie Gąsowskiego, choć już nie jako prowadzącego.

 

Jak czytamy w poście:

 

W związku z nadchodzącą jubileuszową 20. edycją @twojatwarzbrzmiznajomo ???????? szykujemy dla Was wiele niespodzianek, a to jedna z nich! ???? @piotr.gasowski.official wraca! ????Tym razem w roli jurora! ???? Co Wy na to? ????

 

A w odpowiedzi na tę wiadomość, całe mnóstwo osób wyraziło swoją radość z powodu powrotu Piotra Gąsowskiego do TTBZ. Fani programu są też przekonani, że aktor doskonale sprawdzi się również jako juror.

 

Natasza Urbańska przekazała radosne wieści! „Już oficjalnie mogę powiedzieć…”

 

Piotr Gąsowski w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” – brak honoru?

Tymczasem kilka osób zwróciło uwagę na to, że ponowny udział Gąsowskiego w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” to brak honoru:

 

Po tym skandalicznym zwolnieniu, lajkowaniu z K.S negatywnych komentarzy o zmianach w show, dziwie się jego decyzji. Hajs się widocznie musi zgadzać.

 

dla pieniędzy zrobi wszystko ????

 

tez bym nie wrocila… jakis honor trzeba miec po tym wszystkim

 

Ale żałosne, że wraca po prostu tym wszystkim ???????? totalny brak honoru

 

Co ciekawe jednak, Skrzynecka nie miała żalu do kolegi o to, że „przeprosił” się z Polsatem:

 

NO I WSPANIALE ???????????? Tak jak napisałam już dawno: NIE WYOBRAŻAM SOBIE EDYCJI SPECJALNEJ TEGO PRZEFAJNEGO SHOW BEZ JEGO SERCA !!! ???? Jakim ZAWSZE był i będzie Piotrek ???????????????????? Odpowiedzialne stanowisko Jurora to niełatwe zadanie i nieraz rozłamujące serce, gdy chciałoby się przyznać 5 DZIESIĄTEK naraz q jesnym odcinku… Coś o tym wiem ???????? Ale z pewnością Piotr będzie pełnym empatii, poczucia humoru, emocjonalnym Jurorem ????????????

 

On sam natomiast zwrócił się do krytykantów:

 

Bardzo nieładnie, bardzo niekulturalnie , bardzo nieprawdziwie… smutne i takie … niemądre ! I piszę to osoba, która powinna wykazać się wrażliwością… ale , jak się okazuje… fotografie nie mają nic z tym wspólnego… żal.

 

Wydaje się jednak, że to właśnie osoby krytykujące decyzję Gąsowskiego miały rację. Zapewne wysoka stawka za udział w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” sprawiła, że aktor „zapomniał” o sytuacji z przed roku.