GWIAZDY

Magda Mołek pyta Margaret o narkotyki. Ta reakcja mówi wszystko! (VIDEO)

Magda Mołek zaprosiła do swojego youtubowego programu „W moim stylu” Margaret.

W niemal godzinnej rozmowie z wokalistką, Magda Mołek poruszyła wiele tematów. Przede wszystkim mowa była o zerwaniu Margaret z „różowym” światem popu.

 

Przemiana Małgorzaty Jamroży zaczęła się rok temu. To wtedy gwiazda wzięła ślub, następnie porzuciła życie gwiazdy z list przebojów i zamieszkała w domku kanadyjskim w lesie. Wiele osób uważało, że takim postępowaniem Margaret zniszczyła sobie karierę i że jest pod (złym) wpływem męża Piotra Kozieradzkiego.

 

W rozmowie z Magdą Mołek, Margaret stara się uspokajać i przekonać że wszystko jest w porządku. Podczas wywiadu wokalistka wiele razy powtarza, że musiała sobie pewne rzeczy „przewartościować”. Brzmi to jednak nie do końca przekonywująco.

 

Magda Mołek zapytała także o kwestię narkotyków:

 

Podsumowujesz, co się działo wcześniej i mówisz, co robisz teraz. Jasny przekaz jest taki, że na przykład narkotyki nie są ci obcą historią. Rozumiem, że te dwa trzy lata temu nie mogłabyś napisać takiego tekstu, choć rozumiem że rzeczone też były częścią Twojego życia?

– pyta dziennikarka.

 

Reakcja Margaret mówi wszystko, bo wokalistka zaczyna się śmiać.

 

reakcja na pytanie o narkotyki – fot. youtube/W MOIM STYLU Magda Mołek

 

Później poważnieje i odpowiada:

 

I… notabene były większą częścią mojego życia niż teraz, tak naprawdę (śmiech)

Dla mnie prywatnie, jak ja wiem jak to wyglądało, no to jest śmieszne, kiedy ja czytam, że teraz zwariowałam i teraz jestem taka… co się stało z tą dziewczyną! A tak naprawdę ja aktualnie jestem w ogóle zdrowo się odżywiam. Wiodę zdrowe życie, mało imprezuję bo mi się nie chce, nudne to jest w zasadzie…

 

Margaret zaskoczyła też wyznaniem, że kiedyś miała znacznie więcej do czynienia z narkotykami:

 

Ja te takie w cudzysłowie hardcorowe sytuacje miałam kiedy byłam, kiedy wszyscy myśleli, że ja jestem taką słodziutką blondyneczką niu niu…, taką do lubienia. (…)

Nie wszystko złoto, co się świeci i zciągam z siebie te warstwy.

 

Pod wywiadem Magdy Mołek z Margaret pojawiło się wiele pochlebnych komentarzy. Dotyczą one zarówno samego sposobu przeprowadzenia rozmowy, jak i odwagi Małgorzaty w jej życiowych decyzjach.

 

Cały wywiad poniżej (temat narkotyków pojawia się w 32 minucie rozmowy).

 

Zobacz też: Michał Piróg krytykuje Agustina Egurrolę. Nie spodziewał się, że internauci uderzą w niego samego!