BIZNES&POLITYKA

Magdalena Ogórek nie chce pracować z Jakimowiczem? „Nie jest żadną tajemnicą, że…”

Od 19 grudnia 2021 r. Magdalena Ogórek zniknęła z programu „W kontrze”. Super Express postanowił sprawdzić, dlaczego tak się stało.

Jak donosi tabloid, dziennikarka ma dość swojego kolegi z pracy. Jak czytamy na se.pl, to właśnie dlatego Magdalena Ogórek od niemal miesiąca nie pojawiła się w programie.

Sprawa jest o tyle dziwna, że jeszcze do niedawna Ogórek i Jakimowicz wydawali się zgraną parą prowadzących. Często też pojawiali się razem już poza anteną.

 

https://www.instagram.com/jaroslaw.jakimowicz/

 

Dziennikarze poprosili Magdalenę Ogórek o komentarz w sprawie rzekomego konfliktu z Jarkiem Jakimowiczem. Jej odpowiedź jest bardzo dyplomatyczna:

 

Myślę, że dla widzów naszego programu nie jest żadną tajemnicą, że mówimy zupełnie innymi językami. Prezentujemy też może inne postawy naszego dialogu z widzami. Więcej nie mogę powiedzieć, ponieważ obowiązuje mnie pewien kanon kultury korporacyjnej*

 

W podobnym tonie wypowiedział się Jarosław Olechowski – dyrektor TAI (Telewizyjna Agencja Informacyjna):

 

Program „W Kontrze” jak sama nazwa wskazuje był pomyślany tak, by prowadzący trochę się spierali, trochę podszczypywali antenowo, ale z przymrużeniem oka, z luzem i lekkością. (…)

 

Ale kto się nie rozwija, ten skazany jest na porażkę. Dlatego pracujemy nad rozwojem formuły „W kontrze” i poszerzeniem grona prowadzących. Jednocześnie razem z panią redaktor Magdaleną Ogórek pracujemy nad nowym programem w TVP Info*

 

Olechowski przyznał też, że TVP rozważa także całkowite odejście Magdaleny Ogórek z programu „W kontrze”.

 

>>>Zwłoki w górach. Schronisko apeluje do turystów!

 

*cyt. se.pl