CELEBRYCI

Maja Hyży na bardzo odważnym zdjęciu! Pozuje razem z partnerem.

Maja Hyży (30 l.) to typowa celebrytka. W 2013 roku wystąpiła w programie X Factor zajmując z ówczesnym mężem czwarte miejsce.

Zaraz potem małżeństwo się rozwiodło. Maja Hyży przez rok czy dwa, zajmowała się jeszcze muzyką, później jednak skoncentrowała się na byciu influencerką.

W lipcu tego roku Maja urodziła córeczkę Antosię (z małżeństwa z Grzegorzem Hyżym ma bliźniaków – Wiktora i Alexandra ur. 2012). Dziewczynka jest owocem związku z mężczyzną o imieniu Konrad.

 

 

Celebrytka nie pokazuje jego twarzy na swoim profilu, bowiem partner Mai chce zachować anonimowość. Pytana przez serwis Plejada o ewentualny ślub odpowiedziała:

 

Nie myślimy o formalizowaniu związku, rodzina też nie wywiera presji, że tak wypada. Jeśli poczujemy, że przyjdzie czas, to tak będzie. To jest nasze życie i najważniejsze są nasze decyzje, chcemy być szczęśliwi, nikt za nas tego życia nie przeżyje.

 

Tak więc będąc w wolnym związku Maja zaszła w ciążę. I już wtedy zamieściła kilka zdjęć z sesji ciążowej. Teraz jednak przyszła pora na bodaj najodważniejszą fotografię!

Jest na nim – zapewne – Konrad, który jednak nie jest goły, bo ma na sobie czarne bokserki. Natomiast Maja Hyży jest całkiem naga. Piersi zasłaniają dłonie jej partnera, a intymne miejsce… tylko cień!

Fanki celebrytki były zachwycone tym zdjęciem. A jak Wam się podoba?

 

>>>Marcelina Zawadzka kusi w kąpieli. Ale panterka! (DUŻO ZDJĘĆ)

 

Maja Hyży nago z partnerem – https://www.instagram.com/majahyzy/