ZDROWIE&URODA

Małgorzata Godlewska wyróżniona przez Ministra. Dostała honorową odznakę!

Małgorzata Godlewska to jedna z sióstr Godlewskich. Celebrytka zasłynęła „wykonaniem” kilku znanych utworów, w tym Hymnu Polski.

W ostatnim czasie Małgorzata Godlewska znana jest przede wszystkim ze zdjęć, które trudno nazwać inaczej niż erotyczne. Godlewska publikuje je na instagramie i często spotykają się one z krytyką, bo uznawane są za niemal pornograficzne, Mimo to celebrytka ma już niemal dwieście tysięcy obserwujących.

 

Jak jednak twierdzi sama zainteresowana, tego typu zdjęcia to tylko forma odreagowania. Na co dzień bowiem pracuje jako pielęgniarka na oddziale traumatologii (chirurgii urazowej – leczenie kości, stawów i wiązadeł). Pokazała też przerażające zdjęcia obrazujące jej codzienną pracę.

 

https://twitter.com/GodlewskaTV/

 

Wczoraj Małgorzata Godlewska poinformowała, że za swoją pracę dostała odznakę honorową „Za zasługi dla ochrony zdrowia”. Odznaczenie wręczał celebrytce sam Minister Zdrowia:

 

Taka sytuacja Kochani❤️, zostałam dziś wyróżniona przez Ministra Zdrowia Adama Niedzielskiego odznaką honorową „Za zasługi dla ochrony zdrowia” za walkę z pandemią. ?‍⚕️ Gratuluję wszystkim wyróżnionym i mam nadzieję, że podobne odznaczenia dotrą do „covidowych” medyków w całej Polsce. Tylko oni naprawdę wiedzą jak było.

– napisała.

 

I dodała:

 

Odznakę dedykuję wszystkim moim pacjentom (i ich rodzinom), którzy nie mieli tego szczęścia i nie doczekali szczepionki. Żegnali mnie spojrzeniem i mocnym uściskiem dłoni bo nie mieli już siły mówić… ?

 

Także i ta informacja wywołała sprzeczne uczucia internautów. Wiele osób jej gratulowało, inni uważali, że ubrała się zbyt krzykliwie jak na taką okazję.

 

>>>Piotr Gąsowski w szpitalu: „Przyszła kolej na mnie…”

 

https://twitter.com/GodlewskaTV/

 

https://twitter.com/GodlewskaTV/