ZDROWIE&URODA

Małgorzata Godlewska pokazała jak naprawdę wygląda jej praca. Odrażające zdjęcia! (18+)

Małgorzata Godlewska pochodzi z Malborka i wychowywała się w wielodzietnej rodzinie. Łącznie sióstr Godlewskich jest bowiem pięć i mają jeszcze trzech braci.

Najbardziej znana jest Monika (Esmeralda) i Małgorzata Godlewska. Siostry za słynęły mocnym makijażem seksownym wyglądem oraz specyficznym wykonaniem popularnych piosenek czy hymnów państwowych. Jak na przykład „Pada Śnieg” w wykonaniu Gosi:

 

 

Obecnie Małgorzata prowadzi na isntagramie swoj profil. Zamieszcza na nim bardzo dopracowane i bardzo wyzywające zdjęcia. Celebrytka publikuje też – często kontrowersyjne – komentarze dotyczące aktualnej sytuacji politycznej czy bieżących wydarzeń. Chętnie używa dosadnych określeń, ale trzeba przyznać, że jej opinie są interesujące.

 

Z uwagi na styl zdjęć, jakie zamieszcza, pod wpisami pojawiają się nieprzychylne komentarze. Wiele razy można przeczytać, żeby Godlewska „wzięła się do pracy”, „poszła do normalnej pracy” itp.

Jak widać, mało kto wie, że Małgorzata ma taką pracę – bardzo normalną i bardzo wymagającą. Pracuje jako pielęgniarka na w szpitalu wojskowym przy ul. Szaserów w Warszawie. Godlewska jest na oddziale traumatologii (chirurgii urazowej – leczenie kości, stawów i wiązadeł).

 

Małgosia to pielęgniarka – https://www.instagram.com/malgorzata_godlewska_official/

 

Jaką pielęgniarką jest Małgorzata Godlewska? Portal WP dotarł do jednej z jej koleżanek z pracy, która powiedziała:

 

Małgosia jest przede wszystkim bardzo ciepła, wesoła, do tego ma świetne podejście do pacjentów – żartuje z nimi, jest bardzo empatyczna, taka zaangażowana. Bardzo fajna dziewczyna moim zdaniem, do tego pracowita. (…) To jest bardzo ciężka praca, obciążająca fizycznie i emocjonalnie. Zarwane noce, nie za wysokie zarobki. Pusta panienka się do tego nie nada.

 

Teraz sama Godlewska postanowiła pokazać, jak wygląda jej praca. Sprowokowali ją do tego hejterzy:

 

Kochani hejterzy,
dziś pokażę Wam jak od 7 lat wygląda moja praca.
W CELU EDUKACYJNYM oczywiście ? na podstawie zdjęć prostych przypadków, które są dostępne w internecie (źródło: szpitale USA).
Popatrzcie sobie co widzę każdego dnia ❤️ ? i wyobraźcie sobie, że czasem wygląda tak całe ciało. Ci ludzie wracają do zdrowia…

A teraz jeszcze raz mi napiszcie jak nisko upadłam, że mam sobie znaleźć poważne zajęcie i żebym się wreszcie ogarnęła ☺️

 

POLECAMY: Nowa piosenka Edyty Górniak powstała z… Miłości. Zobacz!

Małgosia przyznała także, że to co robi na instagramie do po prostu odskocznia od rzeczywistości:

 

Jesteście dla mnie zabawą ❤️
Kocham życie (wiem jak łatwo je stracić), żyję po swojemu i na nikogo się nie oglądam ?
Czego i Wam życzę ??

 

Jak wygląda codzienna praca Małgorzaty Godlewskiej widać na poniższych zdjęciach.