ZDROWIE&URODA

Była w szoku! Agata Młynarska ujawnia, co zdarzyło się na lotnisku Okęcie!

W zeszłym roku Agata Młynarska kilka miesięcy spędziła ze swoim mężem w Hiszpanii. Teraz znów wybrała się na krótki pobyt do tego kraju.

Jednak po powrocie do Polski, na lotnisku Okęcie zdarzyło się coś, co dziennikarkę wprawiło w osłupienie. Agata Młynarska na instagramie zamieściła relację z tego, co działo się po wylądowaniu.

 

https://www.instagram.com/agata_mlynarska/

 

Sama Młynarska jest zwolenniczką szczepień i stosowania środków ochrony przeciwko koronawirusowi. Gdy w maju 2021 r. przyjęła szczepionkę pisała:

 

Dziś wiemy jedno – ta szczepionka może nam wszystkim pomóc. I tego się trzymam! Jestem wzruszona i szczęśliwa.

 

 

>>>Agata Młynarska podjęła szokującą decyzję. Zrobiła TO ze swoim psem!

 

Tymczasem po wylądowaniu na Okęciu spotkała ją kuriozalna sytuacja:

 

Rzeczywistość rodem z Mrożka! Pod głośnikiem, z którego płyną zalecenia o dystansie i zagrożeniach epidemiologicznych Lotnisko Chopina zagoniło wszystkich pasażerów z różnych destynacji i postanowiło wpuszczać po jednej osobie. Krzyki, pogróżki na nic się zdały. Została stworzona sytuacja zagrożenia, zwłaszcza, że maski u niektórtych pasażerów są pojęciem względnym i krążą luźno po różnych częściach twarzoczaszki.

 

Agata Młynarska zgłosiła tę sprawę do obsługi lotniska, ale skierowaną ją do Straży. Staż stwierdziła, że oni za to nie odpowiadają:

 

Ot i prawda o zarządzaniu kryzysowym. A na koniec i tak mnie nikt nie sprawdzał i o żaden kod qr nie pytał🙈🙈🙈🙈

– podsumowała Młynarska.

 

Do wpisu dodała zdjęcia kłębiącego się tłumu. Nie jest to jednak pierwszy i zapewne nie ostatni przypadek paradoksów dotyczących rzekomej ochrony przed koronawirusem.

 

>>>Antek Królikowski pokazał, jak Joanna Opozda wygląda o poranku. Na reakcję żony nie musiał długo czekać!

 

https://www.instagram.com/agata_mlynarska/