GWIAZDY

Małgorzata Kożuchowska na Malediwach. Nie zgadniesz, ile zapłaciła za hotel!

Małgorzata Kożuchowska (50 l.) uciekając od jesiennej aury, wybrała się na wakacje na Malediwy na Oceanie Indyjskim.

Co ciekawe, aktorka najprawdopodobniej wyjechała bez męża – Bartłomieja Wróblewskiego i syna – Jana Franciszka. Większość swoich zdjęć z wyjazdu, Małgorzata Kożuchowska opatrzyła hasztagiem #mamanawakacjach.

 

https://www.instagram.com/malgorzatakozuchowska_/

 

W jednym z postów napisała:

 

Odpoczywam…czytam, pływam, spaceruję, ćwiczę. Jestem dla siebie dobra. Wiem, że na to zasłużyłam. Taki czas tylko „dla siebie” nie zdarza się często, ale jest bardzo potrzebny. Wiem, że szybko minie, a po powrocie wpadnę w wir nowych i starych😉 obowiązków, ale póki co korzystam🌊🐬☀️ #wakacje #odpoczynek #reset #czasdlasiebie

 

Na fotografiach widzimy przede wszystkim ocean, ale jedno ze zdjęć jest oznaczone. Dzięki temu wiadomo, gdzie nocuje aktorka. Kożuchowska wybrała Diamonds Athuruga Maledives, który oferuje bungalowy na plaży, apartamenty i piękne wille nad wodą.

 

 

Ceny za nocleg z pewnością nie są na przeciętną, polską kieszeń! Gdybyśmy dziś nocowali w Diamonds Athuruga, za jedną noc dla jednej osoby trzeba by zapłacić 680$ co daje ponad 2693 złotych za dobę. Zatem Małgorzata Kożuchowska za sam pobyt, nie licząc podróży, zapłaciła dobre kilkanaście tysięcy złotych. Sądząc jednak z jej relacji – jest bardzo zadowolona!

 

>>>Joanna Opozda cała we łzach. Zobacz, co się stało!