CELEBRYCI

Marcelina Ziętek odpowiada na wulgarne komentarze. Ale klasa!

Marcelina Ziętek to aktorka z serialu „19+” i – jak głosi plotka – dziewczyna Piotra Żyły.

Dwa dni temu Marcelina Ziętek zamieściła post z podpisem, który zdaniem internautów mógł zdenerwować byłą żonę skoczka – Justynę Żyłę. Młoda aktorka napisała:

 

Gorący weekend za nami 🤪🥶

 

I opublikowała swoje zdjęcie, na którym prezentuje nogi i pupę. Pod tym wpisem domyślni internauci zaczęli pisać:

 

Oj pewnie justynka juz szykuje kontre haha

 

Czekam z ciekawością na komentarz pani J Ż 🤣🤣😅

 

J.Lazarowa zwana dla przeciwnika Żyla chyba skrętu kiszek dostaje na takie widoki

 

Sama Justyna nie skomentowała zdjęcia. Jednak, jak poinformowała Marcelina Ziętek, otrzymuje wulgarne wiadomości i komentarze. W odpowiedzi aktorka na swoim instastory wystosowała apel do hejterów.

 

apel do hejterów – https://www.instagram.com/marceepan/

 

Przede wszystkim poinformowała ich, że wszystkie te konta zgłasza do zablokowania. Poradziła też tym osobom, by sobie odpuściły:

 

Od gdzieś dwóch dni na moim profilu pojawia się dużo negatywnych komentarzy, jednak te komentarze są wszystkie z fikcyjnych kont, więc apel, zaprzestańcie tworzyć fikcyjne konta i obrażać mnie. Naprawdę mi to nic nie robi, bo jedynie, jaką krytykę mogę przyjąć, to od osób mi najbliższych, reszta mnie w ogóle nie dotyka.

 

Marcelina Ziętek poradziła im też, żeby się uśmiechnęli i zrobili coś dobrego, dla kogoś innego, a na pewno poczują się lepiej.

Tak więc bez względu na to, czy ktoś darzy Marcelinę sympatią czy nie i czy kibicuje jej związkowi z Piotrem Żyłą, to trzeba przyznać, że młoda aktorka pokazała klasę. Niejedna osoba zareagowałaby w bardziej nerwowy sposób na krytykę.

 

Polecamy: Basia Kurdej-Szatan idzie na wojnę z Pudelkiem. Zobacz, o co poszło!

 

wulgarne komentarze – https://www.instagram.com/marceepan/