CELEBRYCI

Marcin Hakiel na egzotycznych wakacjach. NIE jest sam!

Marcin Hakiel po rozstaniu z Kasią Cichopek wywołał wielkie zamieszanie. Wbrew ustaleniom pomiędzy małżonkami ujawnił szczegóły ich rozejścia się.

Wszystko opowiedział w programie „Miasto Kobiet” [tutaj], później udzielał też innych wywiadów. Jednak co ciekawe, Marcin Hakiel niepowodzenie życiowe najwyraźniej postanowił przekuć w sukces i teraz chce zostać influencerem!

 

Tancerz do tej poty był mało aktywny w sieci. Obecnie jednak codziennie publikuje relacje, często zamieszcza też posty dotyczące swojego życia.

Pokazuje jak ostro trenuje na siłowni, biega, czy spędza czas z dziećmi. Publikuje też posty dotyczące jego szkoły tańca.

 

Teraz pochwalił się egzotycznym wyjazdem. Nie jest jednak sam!

 

https://www.instagram.com/marcinhakiel/

 

Instagram Marcina Hakiela zaroił się zdjęciami i nagraniami z luksusowego hotelu czy biegami po plaży. Tancerz nie zdradził gdzie jest, ani czy wyjechał wypoczynkowo czy też po to by  trenować w ciepłym klimacie.

 

Nie jest jednak sam, bo na kilku zdjęciach pojawił się z – najprawdopodobniej z kolegą – projektantem wnętrz, Markiem Góreckim. Wspólne zdjęcie podpisał jedynie hasztagiem:

 

#workhardplayhard ✌️

 

Internauci mieli mieszane uczucia na temat wzmożonej aktywności Hakiela na instagramie. Jedni krytykowali:

 

Odnoszę wrażenie, że to takie na pokaz, żeby „żona” zobaczyła co straciła i udowadnianie jaki jestem super 🤔

 

Chłopie robisz z siebie idiotę

 

Ty na serio wyglądasz jak psychol 🙈

 

Inni popierali:

 

Masz prawo żyć jak chcesz jak inni

 

Jak czytam te komentarze. To głowa mała chłopie to chłopie tamto 😂 ale jak Cichopek pajacu je. Gdzieś tam to jest och i ach. Jak ślicznie jak cudownie 🤷a jak on dodaje. To na pokaz to robi idiotę z siebie i bla bla.

 

I chyba coś w tym jest, że przyzwyczajeni jesteśmy do takich zachowań u kobiet, a u mężczyzn już nie.

 

Zobacz też:

A jednak winna? Zapadł wyrok w sprawie Marceliny Zawadzkiej!