hakiel kaźmierska
CELEBRYCI

Marcin Hakiel przerwał milczenie. Tak podsumował swój udział z Dagmarą Kaźmierską!

Marcin Hakiel (40 l.) i Dagmara Kaźmierska (48 l.) są jedną z par biorących udział w najnowszej edycji „Tańca z Gwiazdami”.

Gdy ogłaszano tegorocznych uczestników i podano pełną listę, to właśnie duet Hakiel i Kaźmierska wzbudził spore zainteresowanie.

Pojawiły się też informacje, że Dagmara nie chciała tańczyć z Marcinem uznając go za „przechodzony” towar. Z kolei Hakiel miał też być niechętny, bo pisano, że chce wygrać program, a Kaźmierska (która ma problemy ortopedyczne) mu tego nie umożliwi.

Jak jest naprawdę i co o sobie sądzą?

 

hakiel kaźmierska
https://www.instagram.com/marcinhakiel/

 

Po tych publikacjach Marcin Hakiel i Dagmara Kaźmierska udzielili kilku wywiadów, w których zaprzeczyli wzajemnej niechęci. W rozmowie dla serwisu Pomponik (poniżej) przyznali też, że zgadzając się na udział w programie „Taniec z Gwiazdami”, nie mieli informacji, z kim będą tańczyć. O tym dowiedzieli się znacznie później i pogodzili się z tą decyzją.

 

Teraz Marcin Hakiel przerwał milczenie i na swoim profilu zamieścił pierwszy wpis dotyczący „TzG”. Jego komunikat jest lakoniczny:

 

Co nie dotańczymy to dowyglądamy

@queen_of_life_77 #królowazatańczy #grunttozabawa @polsatofficial @tanieczgwiazdami

 

Uwagę jednak zwraca hasztag „grunt to zabawa”. Najprawdopodobniej więc tancerz ma świadomość, że nawet jeśli ich technika nie będzie najlepsza, to i tak zrobią niezłe show.

Internauci zaś bardzo życzliwie patrzą na tę parę i kibicują Marcinowi oraz Dagmarze.

 

Małgorzata Tomaszewska prostuje pomyłkę! Jak naprawdę ma na imię jej córka?