BIZNES&POLITYKA

Marcinkiewicz znów jest zakochany! Dla ukochanej ostro trenuje!

Kazimierz Marcinkiewicz postawił na codzienną aktywność sportową i zdrową dietę. Przeszedł metamorfozę. Zrobił to wszystko dla swojej nowej ukochanej. Były premier chętnie mówi o swoim związku.

Przemiana byłego premiera

Kazimierz Marcinkiewicz chwali się w sieci swoim zdrowym stylem życia. Były premier spędza długie godziny na basenie i dużo biega. Regularne treningi przyniosły już widoczne efekty. O swoim nowym, zdrowym stylu życia Kazimierz Marcinkiewicz mówi:

Zawsze uprawiałem sport i byłem związany ze sportem amatorskim, ale sześć lat temu przeszedłem zawał serca. Od tamtego czasu uznałem, że muszę robić to w sposób bardziej przemyślany. Bieganie i pływanie to moje dwa koniki. Potem dodałem do tego jogę, żeby dodać sobie sprawności

Kazimierz Marcinkiewicz zdradza, że planował wystartować w Iron Manie, dlatego postanowił jeszcze jeździć na rowerze. Zmiany wprowadził też w swojej diecie. Marcinkiewicz wyjaśnia:

Na to nałożyłem trochę diety. Wyeliminowałem cukier już pięć lat temu

Wyrzucił telewizor się i się zakochał

Były premier ujawnia, że postanowił ze swojego życia pozbyć się toksycznych ludzi. Wyrzucił też telewizor i od razu poczuł się lepiej. Najważniejsze jest jednak to, że Kazimierz Marcinkiewicz się zakochał. Czy teraz jest szczęśliwy? Były premier powiedział:

Ja mogę się przedstawić. Jestem Kazimierz Najszczęśliwszy Szczęściarz Świata Marcinkiewicz

W mediach społecznościowych polityk pochwalił się zdjęciem swojej wybranki serca. Jest nią piękna brunetka. Kazimierz Marcinkiewicz na razie nie zdradza kim jest jego ukochana i czym się zajmuje. Być może były premier uchyli rąbka tajemnicy.

Instagram/ marcinkiewiczkazimierz

Zdjęcie: Facebook/ Kazimierz Marcinkiewicz

Instagram/ marcinkiewiczkazimierz