ZDROWIE&URODA

Martwią się o Kasię Cichopek! „Czy to nie już obsesja?”

W październiku 2022 r. Kasia Cichopek skończyła 40 lat. Dla wielu osób, osiągnięcie tego wieku jest okazją do podsumowań i wprowadzania w życie zmian – często rewolucyjnych.

Podobnie było z aktorką i prezenterką, bo właśnie w dniu swoich urodzin Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski, potwierdzili swój związek. Ale to nie koniec zmian, z początkiem 2023 r. 40-latka zaczęła realizować swoje noworoczne postanowienie. Fani martwią się jednak o stan prezenterki.

 

https://www.instagram.com/katarzynacichopek/

 

Jeszcze do niedawna Katarzyna Cichopek nie przesadzała z ćwiczeniami. 40-latka miała dobrą figurę, trudno jednak stwierdzić, czy był to efekt ćwiczeń czy tzw. dobrych genów.

Być może jednak podziałał na nią przykład partnera. Kurzajewski bowiem postawił sobie cel by ukończyć zawody IRONMAN tj. 3,8 km pływania, 180 km jazdy rowerem i 42,2 km biegu. I tak w pierwszych dniach stycznia 2023 r. Kasia zamieściła nagranie z ćwiczeń z trenerką. Przyznała też, że regularne treningi to jej postanowienie noworoczne.

 

Jednak kolejne video, oprócz podziwu dla jej motywacji, wywołało też komentarze, z który przebija niepokój. Nawiązywano do Małgorzaty Rozenek, która od dobrych kilku miesięcy o świcie katuje się ćwiczeniami.

 

Super za determinację ale trzeba się zastanowić nad tym czy to nie już obsesja

 

Może dieta??? Bo jakoś za ambitnie te ćwiczenia. Ma Pani figurę super kobiecą , wieszaki nie apetyczne moim zdaniem.

 

Chyba było spotkanie z Rozenkową. Żebyś nie popadła w paranoję jak ona

 

Czy słusznie się martwią? Nagranie z treningu Kasi poniżej.

 

https://www.instagram.com/katarzynacichopek/