CELEBRYCI

Martyna Wojciechowska potrącona przez samochód. Zobacz nagranie!

Martyna Wojciechowska to doświadczona podróżniczka. Prowadząca program „Kobieta na krańcu świata” nie jedno już widziała. Mimo to zaskakuje jej reakcja po potrąceniu przez samochód.

Kilka dni temu Martyna Wojciechowska przebywała w Bejrucie (stolica Libanu). Od niemal roku panuje napięta sytuacja na granicy Izraela i Libanu, a podróżniczka przyjechała tam by nagrać materiał z pewną kobietą. Martyna odpowiada też na pytanie jak teraz wygląda życie w Libanie?

 

Czuć, że nastroje są napięte, ludzie są już zmęczeni chaosem politycznym, gospodarczym, brakiem perspektyw i tragicznym w skutkach wybuchem, który miał miejsce miesiąc temu.
Wczorajszy pożar [pożar portu w Bejrucie – przyp red.] to kolejna tragedia, z którą Libańczycy muszą się zmierzyć.

 

W trakcie nagrywania relacji z Bejrutu Martyna została potrącona przez samochód. Na video widzimy podróżniczkę idącą ulicą i mówiącą:

 

Dzisiejszy dzień na planie programu „Kobieta na krańcu świata” w miarę spokojny…

 

Jednak w tym momencie jadący za Wojciechowską samochód, potrącił ją! Podróżniczka została „uderzona” prawdopodobnie lusterkiem samochodu, a kierowca auta nie zwracając uwagi na Martynę, pojechał dalej.

 

Miał być, ale pan mnie potrącił samochodem…

Moja wina, źle szłam… w każdym razie…

 

W dalszej części nagrania Wojciechowska mówi o kręconym właśnie odcinku „Kobiety…”, że będzie on trochę smutny. Mimo to podróżniczka wierzy, że będzie też dawał nadzieję.

 

Pewnie wiele osób po takim, nawet małym, potrąceniu byłoby zdenerwowanych. Reakcja Martyny to prawdziwa klasa, czego nie nie można powiedzieć o kierowcy…

 

Polecamy: Czwarta rocznica ślubu. Radosław przygotował dla Małgosi niesamowitą niespodziankę! (VIDEO)

 

 

foto/video https://www.instagram.com/martyna.world/