GWIAZDY

Maciej Dowbor pokazał stare zdjęcie żony. No to się doczekał! (FOTO)

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska lubią żartować z siebie nawzajem.

Dziś jest sobota, a w tym dniu w wielu domach to dzień sprzątania. I właśnie do tego tematu nawiązał Maciej Dowbor. Opublikował stare zdjęcie Joanny Koroniewskiej z czasu, gdy grała w serialu „M jak Miłość”. Widać na nim aktorkę, która z wielką precyzją wyciera kurze. Taka fotka to dopiero pożywka dla Dowbora!

 

Co za precyzja, jaka koncentracja. Uwagę zwraca zaangażowanie i dbałość o najdrobniejsze szczegóły. 😜🤪@joannakoroniewska ktoś tu marnuje swój potencjał. Ja rozumiem, że od tej sceny z @mjakmilosc.official minęło pewnie z 18 lat – pisze Maciek.

 

Koroniewksa sprząta… – https://www.instagram.com/maciej_dowbor/

 

I rzuca aluzję co do sobotnich porządków:

 

…niemniej jednak liczę, że jutro zademonstrujesz swój nieodkryty przede mną talent u nas w domu. Z całym szacunkiem @m_rozenek [Małgorzata Rozenek- przyp. red.], ale to jest właśnie prawdziwa Perfekcyjna Pani Domu tylko, że dotychczas skutecznie się kamuflowana. Że ja nie zdawałem sobie sprawy jaki skarb mam pod jednym dachem. Dzieci już zaczęły robić bałagan coby Mamusia mogła się wykazać.😂😂😂😂

 

W odpowiedzi na wpis prezentera Joanna Koroniewska zamieściła zdjęcie z teatralnej garderoby i napisała:

 

…jak zresztą widzisz na załączonym obrazku ZNOWU w pracy jestem a wokoło CZYSTO i schludnie- mam wielką nadzieję, że wokół CIEBIE jest równie przejrzyście- dobrze, że droga z teatru do domu jest daleka. Ironia, ironią, ale KTOŚ tutaj CIĘŻKO pracuje więc mam nadzieję, że DOM będzie błyszczał.

 

No to już wiadomo, kto będzie sprzątał u Dowborów, a Maciek pewnie żałuje swojego wpisu 🙂

Zobacz też: Mikołaj Roznerski podzielił się radosną wiadomością. Fani węszą podstęp!

 

View this post on Instagram

Co za precyzja, jaka koncentracja. Uwagę zwraca zaangażowanie i dbałość o najdrobniejsze szczegóły. 😜🤪@joannakoroniewska ktoś tu marnuje swój potencjał. Ja rozumiem, że od tej sceny z @mjakmilosc.official minęło pewnie z 18 lat, niemniej jednak liczę, że jutro zademonstrujesz swój nieodkryty przede mną talent u nas w domu. Z całym szacunkiem @m_rozenek , ale to jest właśnie prawdziwa Perfekcyjna Pani Domu tylko, że dotychczas skutecznie się kamuflowana. Że ja nie zdawałem sobie sprawy jaki skarb mam pod jednym dachem. Dzieci już zaczęły robić bałagan coby Mamusia mogła się wykazać.😂😂😂😂 Screeny dzięki czujności @bozenam147 . #sprzatanie #mjakmilosc #retro #kiedytobyło #ukrytytalent #takiskarb

A post shared by Maciej Dowbor (@maciej_dowbor) on