GWIAZDY

Przykre informacje. To TAM Marzena Kipiel-Sztuka spędziła ostatnie chwile!

Marzena Kipiel-Sztuka, gwiazda serialu „Świat Według Kiepskich” zmarła 9 czerwca 2024 r. w wieku 54 lat.

Przyjaciółka aktorki podała smutne szczegóły dotyczące ostatnich chwil gwiazdy.

 

https://www.facebook.com/profile.php?id=100067668457990

 

Przypomnijmy, że Marzena Kipiel-Sztuka pochowała swoich trzech partnerów, nie miała także dzieci. Ponadto w ostatnich latach coraz mniej udzielała się publicznie – być może przyczyniły się do tego problemy zdrowotne i osobiste. Prawdopodobnie więc była osobą samotną, jednak z Marzeną Kipiel-Sztuka kontakt miała koleżanka z serialu – Renata Pałys. I to właśnie ona opowiedziała o chorobie aktorki oraz jej ostatnich chwilach.

 

Marzena Kipiel-Sztuka – choroba

Renata Pałys powiedziała, że Kipiel-Sztuka nie zmarła z powodu swojej choroby płuc:

 

…przegrała z bardzo poważną chorobą. (…) Nie zmarła z powodu choroby płuc. Ona po prostu paliła dużo. Miała inną, przewlekłą chorobę. Chorowała od dawna. (…)

 

W sposób niebudzący żadnych podejrzeń, ani spekulacji. Zazwyczaj mówi się, że po długiej i ciężkiej chorobie. Czytelnicy powinni się domyślić o jaką chorobę chodzi.

– powiedziała dyplomatycznie w rozmowie z Jastrząb Post.

 

Przyznała też, że zmarła aktorka ostatnie chwile życia spędziła w wałbrzyskim hospicjum:

 

To się stało tak nagle… To znaczy… nie nagle. Byliśmy przygotowani od tygodnia na to. Dziś można było załatwiać te formalności wszystkie. Musimy to wszystkich załatwić my, ponieważ nie miała rodziny jako takiej.

 

Marzena Kipiel-Sztuka – pogrzeb

Pogrzeb aktorki odbędzie się w czwartek, 13 czerwca o 13.15 w Kaplicy Cmentarnej przy ul. Wrocławskiej w Legnicy. Ponoć sama Kipiel-Sztuka miała specjalne życzenie, nie chciała bowiem, by na jej pogrzebie było smutno.

Żałobnicy są więc proszeni o przyniesienie kolorowych kwiatów, zamiast wieńców, a także o to, by ubrali się na kolorowo, zamiast na czarno.

 

Patologia i pornografia? Dziennikarz ujawnia prawdę na temat influencerów!