GWIAZDY

Michał Wiśniewski przesadził ze szczerością? Napisał TO o Poli!

Michał Wiśniewski już pięć razy brał ślub, a jego piątą żoną jest Pola.

Ślub wzięli w marcu 2020 roku, a w styczniu 2021 r. urodził się ich syn Falco Amadeus. Poza nim Michał Wiśniewski ma jeszcze czwórkę dzieci: Xaviera Michała, Fabienne Martę, Etiennette Annę i Vivienne Viennę.

Tak więc pomimo czterech byłych żon oraz czwórki dzieci z poprzednich małżeństw, wokalista pozwolił sobie na aż nazbyt szczery wpis.

 

https://www.instagram.com/m_wisniewski1972/

 

Na początku Wiśniewski poinformował o premierze swojej nowej piosenki pt. „Zatańcz Ze Mną”:

 

6️⃣ października będzie miał premierę teledysk 🎞do utworu 💃”Zatańcz Ze Mną”. Z braku ciśnienia na kolejny naciągany przebój 🎤nagrałem kilka szczerych słów o moim już 2,5 letnim związku i relacji pomiędzy 5-krotnym tatą i 5-krotną mamą.

– napisał.

 

Dalej Michał Wiśniewski zachwyca się Polą i szczerze pisze o ich relacji jako kobiety i mężczyzny:

 

Obopólny szacunek i wsparcie okazują się wystarczające aby cieszyć się z siebie.
💪Ostatnie 8 miesięcy to Pola, która przez 2️⃣4️⃣h jest mamą i żoną. Na pełny etat, nie mając nawet chwili na zrobienie kolejnych cudnych zdjęć 📷 czy namalowanie obrazu🎨 Zawsze powtarza, że „tak się ma – jak się dba”. 🙏Czuję się zadbany jako mężczyzna, kochanek i partner. I jestem dumny, że Ciebie mam!

 

To bardzo szczere słowa, które – być może – mogą sprawić przykrość byłym żonom Michała. Jeśli chodzi o jego nastoletnie dzieci, spodziewać się można zażenowania po takim oświadczeniu własnego taty.

 

>>>Antek Królikowski pokazał, jak Joanna Opozda wygląda o poranku. Na reakcję żony nie musiał długo czekać!