GWIAZDY

Kasia Zielińska i Ela Romanowska wystawiły się na sprzedaż. Cena jest zawrotna!

Kasia Zielińska i Ela Romanowska znają się nie tylko zawodowo, ale też lubią na gruncie prywatnym.

Na profilu Katarzyny od czasu do czasu pojawiają się zabawne filmiki z udziałem obu pań. Każda z nich ma spory dystans do siebie i chętnie uwypuklają też różnice w wyglądzie: średniego wzrostu i szczupła Kasia, kontra wysoka i pulchna Ela. Dla tej pary nie stanowi to żadnego problemu.

 

Teraz panie postanowiły wystawić się na sprzedaż. Konkretnie chodzi o spotkanie z aktorkami na kawie i ciastku. Jak zapewniają „my stawiamy”.

Ile trzeba zapłacić za kawę z gwiazdami? Stawka jest wysoka bo chodzi aż o 8 milionów złotych! Oczywiście samo spotkanie z Kasią Zielińską i Elą Romanowską nie będzie kosztować aż tyle. Jednak oczywiste jest, że panie liczą na znaczny datek.

 

Ja dzisiaj wieczorem wystawiam się na licytację. W parze. Na kawkę i ciacho. Zobaczcie z kim. Szczegóły w instastory.
Kto ma kilka złotych w kieszeni, wrzućcie je do skarbonki Julki. Ten gest kiedyś do Was wróci i los się do Was uśmiechnie w najmniej oczekiwanej chwili. Wierze w to całym sercem. Dobro krąży po świecie i robi niespodzianki. – zapewnia Kasia Zielińska.

 

Chodzi tu bowiem o zbiórkę na leczenie 18-latki chorej na raka. Na stronie Julii Kuczała czytamy:

 

Trwa walka o wszystko – walka z bardzo złośliwym guzem mózgu – pineoblastomą! Kiedy w lipcu Julia kończyła swoje osiemnaste urodziny, była już po operacji i kolejnym cyklu chemii! Kilka dni później nadeszły informacje z kliniki w USA – szansą dla Julii jest leczenie zakładające serię autologicznych przeszczepów szpiku. Bardzo nowoczesne, bardzo skuteczne, ale również bardzo drogie!

 

Julia Kuczała – https://www.instagram.com/katarzynazielinska/

 

W akcję pomagania Julii włączyło się wiele gwiazd, między innymi Doda (zobacz TUTAJ). Potrzeba 8 milionów złotych, które zbierane będą do 5 października. Na dzień 18 września zebrano już ponad 6,8 miliona, ale jeszcze trochę brakuje.

 

Licytacja spotkania z Kasią i Elą odbywa się na facebookowej grupie (tutaj)

Można także dokonać dowolnych wpłat, od 10 złotych w górę na stronie >>> siepomaga.pl