Monika Mrozowska
GWIAZDY

41-letnia Monika Mrozowska topless w morzu. Miało być miło, ale…

Monika Mrozowska to aktorka znana z serialu „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny”. Jednak równie dużą rozpoznawalność przyniosła jej nietypowa sytuacja rodzinna.

Otóż Monika Mrozowska ma aż czwórkę dzieci z trzema różnymi partnerami. Dwie córki Karolinę (ur. 2003) i Jagodę (ur. 2010) urodziła z małżeństwa z Maciejem Szaciłło. Pierwszego syna Józefa (ur. 2014) ze związku z Sebastianem Jaworskim, a drugiego Lucjana (ur. 2021) ze związku z Maciejem Auguścikiem-Lipką.

Tym samym zarówno pod względem logistycznym jak i emocjonalnym wszyscy razem tworzą prawdziwy melanż, jednak Mrozowska wydaje się być jak najbardziej zadowolona ze swojego życia.

 

 

Obecnie aktorka jest na wakacjach i tutaj namówiono ją na kąpiel nago w morzu. Jednak z tego co pisze Monika Mrozowska, to wcale nie było miło. Jak widać próbowała rozebrać się już w wodzie, co z powodu dużych fal okazało się niemożliwe. W efekcie aktorka zdjęcia tylko stanik.

 

Swoją kąpiel tak podsumowała:

 

WYKĄP SIĘ NA GOLASA- mówili…
BĘDZIE SUPER- mówili…
Robiłam to już przecież tyyyyle razy 💁🏼‍♀️ Bułka. Z. Masłem.

 

Moją walkę o życie w 3 aktach 😂 dedykuję @basiaszmydt 😈 @kasiaharmony 😈 i @olapotykanowicz 😈 Dzięki dziewczyny za „ poleconko” Odwdzięczę się niebawem 😅 Ps uprzedzając komentarze, tak mam zdjęcia przodem, nie nadają się do publikacji 😬, nie, nie udało mi się zdjąć dołu od kostiumu, bo to groziło utonięciem 💁🏼‍♀️

 

Cóż, może lepiej było dla Moniki wykąpać się tak zwyczajnie, w kostiumie…? 🙂

 

 

Monika Mrozowska
https://www.instagram.com/monikakingamrozowska/
Monika Mrozowska
https://www.instagram.com/monikakingamrozowska/
Monika Mrozowska
https://www.instagram.com/monikakingamrozowska/