GWIAZDY

Richardson uderza w Stuhra i apeluje: „Maćku, nie rób tego!”

Monika Richardson opublikowała mocny wpis, w którym podsumowała nowy projekt Macieja Stuhra.

Chodzi o program „The A-Talks”, który ma prowadzić Maciej Stuhr. W czym jednak jest problem?

 

https://www.instagram.com/monikarichardson/; https://www.instagram.com/maciej_stuhr/?hl=pl

 

„The A-Talks” (Les Rencontres du Papotin)

 

Otóż „The A-Talks” (Les Rencontres du Papotin) to francuski format, który realizować będzie stacja TVN. Show na antenie ma się pojawić w listopadzie 2023 r. Jak podają Wirtualne Media:

 

W każdym wydaniu programu grupa dziennikarzy z zaburzeniami ze spektrum autyzmu przeprowadza wywiady z celebrytami (aktorami, piosenkarzami, prezenterami telewizyjnymi, politykami, sportowcami itp.). Dzięki rozmowie widzowie poznają celebrytów od nieznanej dotychczas strony.

 

Jak się okazuje, pytania mogą być zaskakujące, bo zadane przez osoby o niestandardowym toku myślenia. Przekonać się o tym mógł choćby Emmanuel Macron, który gościł w „The A-Talks” (Les Rencontres du Papotin).

 

 

We francuskiej edycji programu, prowadzącym całe show jest psycholog, w polskim wydaniu gospodarzem ma zostać Maciej Stuhr i to właśnie nie spodobało się Monice Richardson.

 

Maciej Stuhr w „The A-Talks”

 

Jak wiadomo, Monika Richardson ma syna – Tomasza Malcolm’a, który jest osobą z zespołem Aspergera (zaburzenia ze spektrum autyzmu). Dziennikarka więc doskonale zna sposób myślenia i problemy, jakimi borykają się takie osoby.

 

Tom z małym kuzynem – https://www.instagram.com/monikarichardson/

 

Zaapelowała więc do Macieja Stuhra, by nie wchodził ten projekt i nie prowadził „The A-Talks”. Co znaczące, nie chodzi jej tylko o sam format programu, ale i o osobowość aktora.

 

„Maćku, nie rób tego! (…) Jesteś [człowiekiem] złośliwym”

 

Maćku, nie rób tego!
Lidia Kazen [dyrektorka stacji TVN – przyp. red] nie ma w sobie jednej kreatywnej kości. Wpuszcza Cię w format, jak pawiana na wybieg w ZOO, a ludzi, z którymi masz rozmawiać, będzie pokazywać ku uciesze gawiedzi, że takie to chodzi i mówi, ale jednak ma gorzej, niż my….

– zaapelowała Richardson.

 

Następnie nawiązała do sukcesu programu „Down the Road” i stwierdziła, że był on sukcesem przede wszystkim dzięki empatii Przemka Kossakowskiego.

 

Tutaj jest inaczej i Ty jesteś innym człowiekiem. Jesteś arcykpiarzem, błyskotliwym i złośliwym, tak, ale bez narzędzi do prawdziwego spotkania z człowiekiem, którego mózg ma całkowicie inne okablowanie. Mówię Ci to jako matka młodego dorosłego ze spektrum

 

Na koniec dodała:

 

I pamiętaj, że TVN to już nie jest nasza telewizja i że nawet w roku wyborczym nie warto wchodzić z nią w układ. A Lidia Kazen ma z Mariuszem Walterem tyle wspólnego, co Kaczyński z Kuroniem. No sorry.

 

„Zaczyna tracić kontakt z rzeczywistością”?! Dramatyczne wyznanie Macieja Stuhra!

 

Czy Richardson ma rację?

 

Pod postem Moniki Richardson zaroiło się od komentarzy. Wiele osób dziękowało jej za taki właśnie wpis dotyczący polskiej wersji  „The A-Talks” i Macieja Stuhra w roli prowadzącego.

 

Jedna z nielicznych osób, która jeśli co napisze …:.to TAK jest !!!! Szacun Pani Moniko!!

 

Racja Pani Moniko, Jestem mamą trójki dzieci ze Spektrum Autyzmu

 

Monia post po prostu mega, projekt TVN tragiczny wręcz nieludzki jak można ? a Stuhr w roli prowadzącego pytam się czego ? Wstyd Panie Macieju

 

Maciej Stuhr jak do tej pory nie odniósł się do apelu Richardson.

 

Ma 14 lat. Maja Oświecińska od taty dostała… SAMOCHÓD!

 

https://www.instagram.com/monikarichardson/

 

https://www.instagram.com/monikarichardson/