BIZNES&POLITYKA

Morderstwo Pawła K. Rodzina przeżywa dramat!

Pod koniec marca 2022 r. w Chorzowie dziennikarz TVN, Paweł K. został brutalnie zamordowany.

Mężczyzna wieczór spędzał z Eweliną Ż. i w pewnym momencie został zaatakowany przez nożownika. Jak się później okazało, morderca zadał kilkadziesiąt ciosów nożem. Na skutek odniesionych ran Paweł K. zmarł [więcej na ten temat tutaj].

 

Podejrzanym w sprawie jest mąż Eweliny Ż. jak jednak informuje TVN, wciąż nie wystawiono za nim listu gończego. Tymczasem rodzina Pawła K. przeżywa prawdziwy dramat!

 

Paweł K. fot. https://www.instagram.com/bartekjedrzejak_official/

 

Choć od śmierci dziennikarza minął już miesiąc, tata dziennikarza TVN i jego siostry wciąż nie mogą uwierzyć w to, co się stało. Jedna z nich, Beata Górkiewicz opowiada:

 

„Dowiedziałam się o tej sytuacji od siostry, rano. Jak ona przyszła do mnie do domu, powiedziała mi o tym, zaczęłyśmy krzyczeć. Krzyczeć z takiej rozpaczy, że to jest nieprawda, albo że to nie powinna być prawda”*

 

Śmierć Pawła K. była szczególnym dramatem dla jego taty, pana Leszka. Nie tylko stracił swoje dziecko, co jest dla rodzica wielką tragedią. Dodatkowo dziennikarz został zamordowany w szczególnym dniu.

W niedzielę pan Leszek miał świętować swoje 75 urodziny:

 

„Jeszcze w niedzielę mieliśmy w związku z 75. rocznicą moich urodzin obchodzić taki obiad. Tatuś ja w nocy przyjadę, nie martw się, pójdziemy na ten obiad. No i ten obiad już nie doszliśmy, bo rano przyszła policja i powiadomiła, że Paweł nie żyje. To było straszne”

– opowiada ojciec dziennikarza.

 

Śmierci Pawła K. będzie poświęcony dzisiejszy (28.04.2022) reportaż w programie „Uwaga!”.

 

Zobacz też:

Franciszek Pieczka przekazał smutne wieści: „Nie ma już…”

 

 

*cyt. fakt.pl