ZDROWIE&URODA

Znalazł 60-letnie frytki z McDonald’s. Zapewnia, że nadal są….!

Rob Jones z Crystal Lake w stanie Illinois remontował swój wybudowany w 1959 roku dom. Przy okazji renowacji łazienki dokonał „archeologicznego” odkrycia.

16 kwietnia 2022 r. Jones i jego żona zdejmowali stary uchwyt na papier toaletowy ze ściany, kiedy zauważyli w środku szmatę. Z lękiem zaczęli ją odwijać, bo nie wiedzieli, co może być w środku.

 

Wyciągnęliśmy szmatę i poczuliśmy, że coś w niej jest owinięte. Cieszyliśmy się, że znaleźliśmy tylko torbę McDonalda, a nie coś gorszego.

– powiedział Rob Jones.

 

Znalezisko było sporym zaskoczeniem, bo były to dwie puste torebki z McDonald’s i trzecia, w której znajdowały się jeszcze frytki!

 

https://www.reddit.com/user/slamminsammy2109/

 

Na opakowaniach nie było jeszcze logotypu z charakterystycznymi złotymi łukami. Była za to postać Speedee – oryginalna maskotka McDonalda, trzymająca tabliczkę z napisem: „Jestem szybszy” i „Niestandardowe hamburgery”. Tego typu grafiki pojawiały się na opakowaniach fast foodów sieci McDonald’s w latach 50′.

 

W tej historii zastanawiający jest fakt, że frytki zachowały się w tak dobrym stanie. Nie zapleśniały, nie zgniły, nie zjadły ich robaki. Po prostu wyschły.

Rob Jones, który znaleziskiem pochwalił się w serwisie Reddit zapewnia, że te około 60-letnie frytki są:

 

Nadal idealnie chrupiące.

 

Ciekawe, czy próbował je jeść? 🙂

 

>>>McDonald’s wprowadza Ukraińskiego Burgera. Z czym jest kanapka i ile kosztuje?

 

 

Found this in my bathroom wall while renovating. from mildlyinteresting

 

źródło: fox2detroit.com